SK Miletín : FC VTJ Milíčeves   2:2  (1:2)

V posledním zápase podzimní části soutěžního ročníku 2010/2011 se v předehrávce 15.kola Eurovit OPM utkali dva loňští účastníci I.B třídy a sousedé v tabulce. Po srpnové  bezbrankové remíze v Milíčevsi se i tentokrát soupeři o body podělili, avšak divákům nabídli i branky.Aktivněji do utkání vstoupili domácí, ve 2.min střílel  nad Kazdovu branku Machačka. V 15.min se hostující strážce branky poradil s hlavičkou Bartoníčka a ani v 21.min mu mnoho starostí nepřidělal Machačka, který namířil svůj přímý kop doprostřed branky. A tak domácí střelce musel zastoupit milíčevský obránce, který ve snaze odhlavičkovat Hátleho rok nechytatelně zavěsil do vlastní branky – 1:0. Ze zaslouženého vedení se však domácí dlouho neradovali, ve 31.min se po zmatcích v miletínském vápně dostal k míči Novotný a nekompromisní střelou k levé tyči Karbanovy branky vyrovnal. Tento gól zcela vykolejil domácí hráče, kteří dohráli poločas ve velkém herním útlumu a dokonce přišli i o průběžnou remízu. Ve 40.min Karban pouze vyrazil dalekonosný projektil Lukáše a u dorážky byl jako první Špicar, který otočil výsledek – 1:2. Druhý poločas otevřela tutová šance Hátleho, který v samostatném úniku nevyzrál na Kazdu. Pak přišly dvě zajímavé šance Milíčevse, oba střelecké pokusy ale minuly domácí branku. Blízko branky byli hosté i v 71.min, kdy Špicar z přímáku minul jen o milimetry miletínskou branku. Naopak na druhé straně zachránila hosty před inkasovanou brankou při střele Horáka levá tyč. Kýženého vyrovnání se domácí dočkali v 80.min, kdy si na centr Machačky naběhl Urban a křižnou střelou vyrovnal – 2:2. Minutu na to mohl strhnout Miletín na svou stranu i vedení, avšak střelu Krátkého Kazda vyrazil na roh. 92.min přinesla po rohu hostí závar v domácím pokutovém území, Miletín však bod uhájil.

Branky: 25. vlastní, 80. Urban – 31. Novotný, 40. Špicar

Rozhodčí: Horák (Libáň)

ŽK: 3:2 (Machačka, Nálevka, Horák)

SK Miletín: Karban – Nosek, Urban, Samek, Poláček (79. Šimůnek) – Bartoníček, Machačka, Hátle, Jukl (51. Krátký) – Horák, Nálevka (46.Brentner)