SK Miletín : SKP Valdice 6:0

Ve 12. kole dosáhli domácí nejvýraznějšího vítězství ročníku, když po druhé v sezoně se miletínské obraně podařilo odehrát utkání bez inkasované branky a jejich kolegové v útoku zatížili konto soupeře šesti brankami. Utkání vyšlo famózně Krátkému – který si připsal hattrick a jednu finální přihrávku u branky Jukla. Jeho bilance však mohla být veselejší..Hosté,  předposlední celek tabulky OPM Jičínska, nezachytili úvod utkání. Již v 7.min jejich obrana nechala uniknout Nálevku, jehož tutovku zlikvidoval Kejzlar. Avšak již o 2 minuty déle pronikl do valdické šestnáctky (myšleno pokutového území) Krátký a po několika kličkách levou nohou uklidil míč k protější tyči – 1:0. Hosté se nestačili ani vzpamatovat z vedoucí branky Miletína, když přišel zlevé strany centr Jukla, do kterého se střelec první branky krásně položil a zvýšil na 2:0. O osudu utkání mohlo být jasno už ve 24.min, kdy Nálevka zahodil další svoji tutovku. Od tohoto okamžiku se fotbal z miletínského hřiště až do poločasvého hvizdu vytratil. Domácím se pod dojmem lehce nabytého vedení přestala dařit kombinace a hosté při vší úctě nebyli schopni směrem dopředu vymyslet vůbec nic. Jediná jejich šance, která stojí za zmínku, je ve 43.mín přímák, který skončil na břevně Karbanovy branky. Jak přes kopírák úvodního dějství začal i druhý poločas. V 51.min po krásné kombinaci Machačky – Krátkého a Jukla prostřelil posledně jmenovaný Kejzlara v hostující svatyni po třetí – 3:0. A o minutu později našel Machačka centrem před brankou Nálevku, který ve skluzu snad protrhl střeleckou smůlu a zvýšil na 4:0. V 56.min nevyzrál Horák nad Kejzlarem, když krom něho přeloboval i branku. V 63.min našel Kučera ve vápně Machačku, jeho lob sice trefil branku,avšak jen tyč a k dorážce se nikdo nedostal. V 65.min se branky dočkal i druhý miletínský forward, když po přihrávce Machačky umístěnou střelou „jesličkami“ Kejzlarovi stanovil skóre na 5:0. V 76.min zastavila Poláčkovu střelu opět tyč hostující branky. V 79.min našel krásným pasem Střížka za obranou Valdic Poláčka, který ve vyložené šanci předložil míč jak na zlatém podnose Krátkému, který docílil hattricku – 6:0. A agilní Poláček měl prsty i v poslední velké šanci, svým důrazem přinutil Kejzlara k chybě a následnému faulu ve vápně, za což následovala penalta. K té se ve víře zlepšení své osobní bilance postavil Krátký,avšak tíhu okamžiku neunesl a nemastnou neslanou střelou nechal hostujícího brankáře vyniknout.

Branky: 9.,10.a 79. Krátký, 51. Jukl, 52. Nálevka, 65. Horák

ŽK: bez karet

Rozhodčí: Kazda

Diváků: 80

SK Miletín: Karban – Kučera (70. Střížka), Urban, Šimůnek, Samek – Jukl, Krátký, Machačka, Bartoníček – Horák (70. Poláček), Nálevka (65.Hátle)