Naši nejmenší hráči, pouze v šesti lidech, bez brankáře Matěje Nemečka, Vráti Haka a Filipa Kozáka odjížděli do Lužan s nepříliš velkými plány, ale s odhodláním se o výsledek poprat. V sestěvě Pepíno Hanzlík – Vojta Jalový, Ondra Sehnal – navrátivší se po nemoci kapitán týmu Kuba Vondrouš a Matěj Kučera, na lavičce začínal nejmladší benjamínek Šimon Machačka, kde mu sekundoval v dresu jeho mladší bratříček Kuba. I v této sestavě jsme s Lužanami hráli vyrovananý zápas, soupeře jsme pustili do vedení, ale jako správný kapitán se Kuba Vondrouš zavelel k obratu a sám dvěma goly rozhodl o výhře pro naše barvy. Ve druhém utkání proti silnějším Roubosím, které první zápas porazili Hořice 6:3 !!! trenéři změnili taktiku, Kuba Vondroušu si oblékl brankářské rukavice a Pepíno se dral o každý balon v útoku. Nicméně bojovností a výbornou hrou v obraně, kterou dirigoval Ondra Sehnal jsme dovolili Robosům pouze jedinou branku v prvním poločase, kdy z dorážky poslal Robousy do vedení J. Stehlík. Ve druhém poločase se trenéři vrátili k sestavě z prvního zápasu a odměnou jim bylo to, že Kuba Vondrouš nasměroval svou brankou náš tým k remíze a k pokutovým kopům, které po pěti stělách měly vyrovnaný výsledek, takže se ke svému druhému pokutovému kopu postavil Kuba Vondrouš, který proměnil a když následně soupeři jeho ránu chytil, mohli jsme slavit druhé vítězství.