Minulý týden diváci na hřišti U sokolovny shlédli v utkání s Libuní děvet branek a jasné vítězství domácích, dnes viděli ještě o branku více,avšak body se mezi soupeře dělily.

SK Miletín : SK Hošek Robousy 5:5 (2:2)

Brankostroj odstartovala 8.min, kdy Kučera výtečně přečetl rozehrávku hostující obrany a samostatný únik z levé strany zakončil přesnou křižnou střelou – 1:0.  O dvě minuty později však předvedl zkrat domácí stoper Urban a na hranici velkého vápna namazal na střelu hostujícímu utočníkovi, který nabídnutou šancí nepohrdl – 1:1. V 17. min vrátil domácím vedení Machačka, který z deseti metrů propálil hradbu hostujcících obránců – 2:1. Nicméně v 28.min opět srovnáno,další hrubé nedorozumnění domácí obrany dokázaly Robousy využít a vyrovnat na 2:2. Ve 33.min selhal v megašanci Krátký a brankou v hostující síti neskončil ani střelecký pokus F.Lánského, který sice prostřelil robouského brankáře, avšak míč směřující do opuštěné branky dokázali hosté ještě před brankovou čárou vykopnout. Druhý poločas začal šokem pro domácí, nebo’t ve 47.min šly Robousy do vedení, kdy přesně zakončily brejkovou situaci. Odpověď nehledal Miletín dlouho, v 50.min srovnal po přihrávce Jukla Machačka 3:3. V 61.min zůstal na hranici penalty zcela nekrytý hostující hráč, který pohodlně hlavou poslal Robousy opět do vedení – 3:4. A když se hostům podařil v 67.min druhý rychlý brejk, který zakončil Karásek klasickým „angličanem“, začaly se nad domácími stahovat mračna – 3:5.  Zpět do zápasu Miletín dostal Kučera, který po rohu Machačky snížil na 4:5. V 81.min byl ve vápně sražen Krátký a následký pokutový kop proměnil Machačka – 5:5. Do konce utkání si Miletín dokázal ještě vypracovat dvě větší šance ke stržení vítězství na svou stranu, avšak ani jedna brankou neskončila.

Branky: Machačka 3x, Kučera 2x

ŽK: 5:2 (Machačka, Jukl, Samek, Nosek, Kučera)

Sestava: Kafka – Nosek, Urban, Samek, Kučera – Jukl, Machačka, Krátký, Hátle – F.Lánský (46. Poláček), Horák