TJ Kopidlno B vs. SK Miletín 2:1 (1:1)

K utkání muselo naše družstvo nastoupit bez nejlepšího střelce Kučery,nemocného Horáka a distancovaného Noska, avšak s novou posilou Adamem Brentnerem, který posílil naše mužstvo ze Dvora Králové. Již v 1.min si Miletín připravil šanci, kterou po centru Bartoníčka nedokázal přeměnit Hátle ve vedoucí branku. Zahřmělo tak na druhé straně, v 5.min se  uvolnil na hranici vápna domácí útočník Zedek a klasickým „kladeňákem“ zavěsil do hostující sítě – 1:0. Více ze hry měl dále druhý tým tabulky, leč Hátle ani Machačka nevýraznými střelami domácího brankáře nepřekvapili. Brankou skončila až akce Miletína z 23.min, kdy Jukl našel zpětnou přihrávkou Machačku, který do odkryté branky vyrovnal na 1:1. Ve 30.min hlavičkoval nebezpečně Bartoníček, brankář Kopidlna byl však na místě. V druhém poločase chtěl Miletín stejně aktivní hrou domácí hráče zatlačit před vlastní šestnáctku a otočit vývoj utkání. Ve 47.min neprostřelil domácího brankáře z úhlu Machačka, tentýž hráč pak v další šanci našel přihrávkou pouze paty Nálevky, který díky tomu nemohl nebezpečně zakončit. V 55.min vsítil Urban hlavou branku, která nebyla pro ofsajd uznána. Domácí podnikli do rozhozené obrany rychlý protiútok, který skončil faulem na hranici velkého vápna. K přímáku se postavil Zedek a svou druhou brankou v utkání poslal Kopidlno opět do vedení. Od tohoto okamžiku se domácí začali soustředit na obranu a hlídání jednobrankového vedení. To jim mohl sebrat v 70.min Machačka,avšak jeho lob nakonec brankář zkrotil. Tlak hostů gradoval se závěrem utkání. V 75.min střílel nepřesně Krátký, v 78.min zastavila střelu Nálevky levá tyč kopidlnské branky. V 84.min v další gólovce selhal Machačka, ke kterému propadl centr Urbana. V 86. min viděl 2.ŽK Urban a hosté tak dohrávali utkání o jednoho muže méně. Přesto sahali po vyrovnání v poslední minutě Bartoníčkovu střelu z bezprostřední vzdálenosti vyrazil domácí obránce na roh.

Branky: Zedek 2 – Machačka

ŽK: 2:2 (Urban, Machačka)

ČK: 0:1 (Urban)

Rozhodčí: Špáta

Diváků: 100

Sestava: Karban – Šimůnek, Urban, Brentner (57. Poláček), Samek – Bartoníček, Krátký, Machačka,Jukl – Hátle, Nálevka