Ve třetím hracím kole mladší žáci zajížděli k zápasům do Kopidlna, kde bohužel nezvládli vyrovnaný zápas se Žlunicemi, ale porazili domácí KopidlnoNaši hráči hned z rozehry ztratili balon, kterého se zmocnil hráč hostů Postolka, projel celým hřištěm jako nůž máslem a po pár sekundách hry dostal protihráče do vedení. Naši hráči utrpěli šok, ale v průběhu celého zápasu jsme působili lepším dojmem, soupeře přehrávali, bohužel naše šance byly nevyužity. Naopak soupeř nám se po rohu a následné střele dostal do dvoubrankového vedení. V druhém poločase jsme soupeře znovu válcovali, bohužel jen Pavel Horáček dokázal skorovat a to opakovanou střelou z ostrého úhlu. Bohužel to na soupeře nestačilo a konečné skore zní 2:1 pro Žlunice. Ve druhém zápase nás čekal ještě silnější soupeř a to domácí Kopidlno. Naši pokračovali ve výborné hře a domácí doslova šokovali kombinací. Po překvapivém rychlém vzhazování se sám na branku řítil Pavel Horáček a přízemní střelou nedal domácímu brankáři šanci. Po dalších deseti minutách hry našel Ondra Dufku Pavla Horáčka, jenž ještě neskoroval, ale dorážkou Dan Jákl upevnil vedení 2:0. Po změně stran po rychlém kombinančním útoku se dostal ke zakončení Michal Neumann, který nezaváhal a vedli jsme již 3:0. Poté soupeř vyrovnal hru, vynikající obrana dirigovaná Adrianem Rychterou a obětavostí Lenky Hakové a Marka Cermana jsme však dlouho drželi tříbrankové vedení. Až deset minut před koncem jsme soupeře pustili ke skorování, kdy náš golman Matěj Štipák výborně vyběhl a zabránil jistému golu, nicméně na lob z dorážky už byl krátký. Když jsme dostali druhou branku dvě minuty před koncem, báli jsme se o výhru, nakonec však domácímu tlaku odolali a vezeme si tři body za výhru.

Sestava: Matěj Štipák – Lenka Haková, Adrian Rychtera – David Kozák, Ondřej Dufek, Vojta Karvaj – Pavel Horáček, Dan Jákl – Marek Cerman, Michal Neumann, Adam Špůr.