K dalšímu zápasu OPM Jičínska zavítalo naše áčko na lužanské rozlehlé hřiště. K dispozici nebyli z pracovní důvodů Urban a Hátle, pro zranění nemohl nastoupit ani Střížka.  I přes tyto skutečnosti hosté na domácí vlétli od první minuty a výsledkem byla fantastická první půle, ve které Miletín rozhodl o své výhře.  Již v 11.min poprvé v utkání zafungovala útočná souhra Nálevka – Horák a druhý jmenovaný poslal hosty do vedení. O tři minuty déle vyhrál Nálevka hlavičkový souboj (!!), míč prodloužil na Horáka, který po hokejovém blafáku brankáři domácích vsítil druhý gól. Čistého hattricku dosáhl probuzený miletínský útočník v 27.min, kdy zakončil akci Jukla a Bartoníčka. Ve 37.min odpustil domácím hlavní rozhodčí jasnou penaltu po faulu na Bartoníčka. Avšak z dalšího faulu na rychlonohého miletínského záložníka, který však byl vně pokutového území, už zahřmělo, přímý volný kop zahrál Machačka přesně na hlavu Kučery, jenž nekopromisní hlavičkou napříč celé branky zvýšil na již z pohledu domácích hrozivých 0:4. Druhý poločas však hosté nenavázali na svůj výkon z první půle a nechali domácí se vrátit do zápasu. V 61.min téměř ze 40metrů skončila střela v miletínské síti a překvapen nebyl jen Kafka v hostující brance. Domácí ožili a když jim svojí chybou Poláček věnoval druhou branku v 73.min, byli hosté v těžkém útlumu. Rozhodující moment zápasu přišel v 79.min, kdy domácí zahodili tutovku. Závěr utkání však už zase vyšel lépe hostům, v 81.min mířil jen o centimetry vedle z přímáku Bartoníček. Definitivu výsledku dala 83.min, kdy si Machačka vyměnil míč s Juklem a posléze našel před lužanskou brankou zcela nekrytého F.Lánského, který s notnou dávkou štěstí vstřelil svůj premiérový gól v dresu áčka.

Sestava: Kafka – Nosek, Kučera, Samek, Poláček (73. L Kněžourek) – Jukl, Machačka, Krátký, Bartoníček – Horák (52. F.Lánský), Nálevka