11.9.2010 – Pro povinné body si na hřiště posledního TK Žlunice zajelo naše áčko. Přestože tým odjížděl pouze ve 12 lidech a  sestava měla opět daleko k ideálu (chyběli Kafka, Jukl, Bartoníček, Hátle) podařilo  se zvítězit poměrně jednoznačně. Hrdinou utkání se stal autor hattricku Kučera, krom něho dokázal překonal domácího brankáře ještě Urban. Do branky hostí se postavil Jan Štipák a stal se tak třetím brankářem, který během úvodních šesti kol oblékl brankářský dres áčka. Úvod utkání byl dle papírových předpokladů, již v 5.min se do slibné šance dostal Urban, leč jeho levačka mířila vedle pravé tyče domácí branky, ve 12.min slabě zakončoval Nálevka. Bohužel z první vážnější akce domácích se zrodilo jejich vedení, centr z přímého kopu našel hlavu domácího hráče, který poslal Žlunice do vedení – 1:0. Odpovědět mohl již o minutu později Kučera, jenž také hlavou minul o centimetry žlunickou branku. Ve 22.min se na hosty usmálo štěstí, jeden z domácích obránců ztečoval střelu Urbana a bylo vyrovnáno- 1:1. Obrat v utkání nastartoval Kučera, který po rohovém kopu nejlépe zorientoval v pokutovém území Žlunic a pohotovou dorážkou poslal hosty do vedení. Vstřelenou branku věnoval svému v týdnu zesnulému otci. V druhém poločase diváky nejdříve pobavila situace z 50.min, kdy v rozmezí několika vteřin domácí 2x vykopávali míč směřující do branky a navíc hosté nastřelili i břevno.  Přesto se Miletínu v této fázi podařilo utkání rozhodnout ve svůj prospěch. V 53.min posadil Machačka roh přímo na hlavu Kučery, který se narozdíl od prvního poločasu nemýlil – 1:3. A o pět minut později dostal Miletín po faulu na Urbana výhodu pokutového kopu, ke kterému se postavil střelec utkání Kučera a hattrickem zajistil hostům komfortní náskok tří branek – 1:4.  Tristní výkon domácích nesliboval žádnou šanci na zdramatizování utkání, Štipák v hostující svatyni se však vytáhl při dalekonosné střele jednoho z domácích záložníků. Naopak před domácím brankářem se děly věci.. Především v podání (již bývalého?) kanonýra Urbana, který zahodil dva identické samostatné nájezdy, které mu pokaždé včasným vyběhnutím zneškodnil domácí brankář, který nepřipustil debakl svého družstva.

Branky: 17. ?? –  36., 53. a 58. Kučera, 22. Urban

Sestava: Štipák – Střížka, Kučera, Samek, Nosek – Poláček, Machačka, Krátký, Nálevka – Horák (72. L.Kněžourek), Urban