Středa 8.9.2010 přinesla vložené 1.kolo okresního přeboru, ve kterém k nám zavítal Podskalan Podhradí. Sestava našeho áčka opět doznala jistých změn, z pracovních důvodů nebyli k dispozici Hátle a Urban, avšak do sestavy se vrátili Kučera, a po zranění i Šimůnek se Střížkou. Nově sestavená stopérská dvojice však již ve 3.min jen nečinně přihlížela, jak z pravé strany přilétl do našeho pokutového území centr, který si zpracoval nikým neatakovaný Zelinger a poslal hosty do vedení – 0:1. Naše mužstvo, ačkoliv nepodalo v prvním poločase standartní výkon, vyrovnalo ve 13.min, kdy Machačka vybojoval zdánlivě ztracený míč, za obranou Podhradí našel Nálevku, který sice nezvládl kličku vyběhnuvšímu brankáři ale dostal šanci na reparát a centrem před zcela prázdnou brankou našel Horáka, který nemohl neproměnit -1:1. Nicméně vyrovnaný stav měl jepičí životnost. Takřka z rozehry se za obranou objevil Voldán a jeho nikterak prudkou křižnou střelu Kafka nedokázal chytit a hosté šli opět do vedení – 1:2. Zbytek poločasu se nesl ve znamení dobývání hostující svatyně, v 21.min střílel Samek vedle, ve 32.min se neujala další hlavička Horáka, ve 41.min se neprosadil Bartoníček a ve 43. min Nálevka. Vyrovnání však ještě do poločasu přišlo, po centru Střížky se doslal k míči na hranici šestnáctky Bartoníček a vstřelil tak svou první branku v miletínském dresu po svém návratu z Dv. Králové. Druhý poločas otevřela superšance Nálevky, který při samostatném úniku netrefil branku. Poprvé v utkání šel Miletín do vedení po ukázkové spolupráci Bartoníčka s Machačkou, kdy prvně jmenovaný prostřelil další střelou hostujícího brankáře – 3:2. Hosté v druhém poločase již tolik nezaměstnávali naši obranu, přesto musel Kafka 2x svůj tým podržet. Rozhodnutí přinesla 85.min, kdy Machačka vysunul do rozhozené obrany Nálevku, který, světe div se, dokázal z dalšího svého samostatného nájezdu rozvlnit síť – 4:2.

Branky: 13. Horák, 44. a 53. Bartoníček, 85. Nálevka – 3. Zelinger,14. Voldán

Sestava: Kafka – Nosek, Samek, Kučera, Šimůnek – Střížka (64. Poláček), Machačka,Krátký, Bartoníček – Horák (87. L.Kněžourek), Nálevka (89. Štipák)