Do soutěžního ročníku 2013-2014 vstoupí fotbalový klub SK Miletín opět s více než jedním mládežnickým družstvem. K mladším žákům, kteří naše barvy hájí v okresním přeboru Jičínska, bude též náš oddíl repreznetovat tým starších elévů, který byl přihlášen do okresního přeboru Hradecka. Tato soutěž se hraje v rozestavení 4+1. To této soutěže je přihlášeno 14 týmů a hrací systém je každý s každým dvoukolově. Hrací doba 2×30 min. Náš tým by měl svá domácí utkání hrát v týdnu (!!), tak aby většina hráčů mohla o víkendu hrát buď na střídavý start v FKM Javorka či za náše druhé mužstvo mladších žáků.

Úvodní mistrovské utkání bude sehráno v pátek 06.09.2013 od 17:00 hod na domácím hřišti proti FK Vysoká nad Labem.

Soupiska:
Šubrt Michal
Jalový Vojtěch
Kučera Matěj
Machačka Šimon
Hanzlík Pepíno
Portík Adam
Kozák Filip
Flégl ??