Ve 3.kole zavítalo naše áčko na Gothard, kde sehrálo utkání s rezervou Hořic. Po opatrném začátku, kdy ani jedno mužstvo si nedokázalo vytvořit střeleckou příležitost se hosté po nacvičeném signálu a hlavičkovém zakončení Urbana ujali v 21.min vedení 0:1. Od tohoto okamžiku až do poločasové hvizdu existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a to Miletín. Již o minutu vykopávala domácí obrana z brankové čáry střelecký pokus Machačky, tentýž hráč vybídl k samostatnému úniku ve 30.min Horáka, který však po kličce Filákovi trefil pouze tyč opuštěné branky. Ve 35.min střílel nebezpečně Nosek a ve 40.min se neujala ani další střela Machačky. A tak poločasový výsledek kazily dvě skutečnosti –   jen jednobrankové vedení a nucené střídání Samka, místo něhož musel do obrany Machačka. A to se projevilo na hře Miletína. Druhý poločas nebyl zdaleka tak kvalitní ze strany hostí, hosté se postupně ze  hřiště vytráceli a začali tahat za kratší konec. Domácí navíc posadil do sedla kurióní gól, který vsítil v 63.min Antoš, když jeho nepovedený centr z dobrých 40metrů skončil pod břevnem překvapeného Karbana – 1:1. A v 72.min dokonaly Hořice obrat v utkání, když nepochopitelně zaspala levá strana Miletína a Trejbal prošel až ke Karbanovi, jenž jeho střelu vyrazil, avšak pouze do míst, kde stál Stuchlík, který rozvlnil síť v brance hostí podruhé – 2:1. Domácí si vítězství bez větších problémů pohlídali, neboť hosté si během druhých 45 minut nedokázali vypracovat žádnou pořádnou příležitost, ze které by vstřelili branku.

Sestava:  Karban – Střížka, Urban, Samek (46. Hátle), Nosek – Bartoníček, Machačka, Krátký, Jukl – Horák (75. F.Lánský), Nálevka