Vstup do nového ročníku se našemu áčku vyvedl a po více jak pěti lety dokázal vyhrát úvodní utkání soutěže. V bláznivém utkání se Sokolem Železnice svítil na ukazateli skóre v 25.min neuvěřitelný stav 3:3. Již ve 3. min sklepl hostující brankář Šuk centr Bartoníčka přímo na hlavu Nálevky, jenž otevřel skóre utkání. Avšak hned z rozehry se hostům podařilo vyrovnat, autorem branky byl Vik. Ve 12.min vrátil domácím vedení Machačka a tentýž hráč v 17.min našel na hranici vápna Noska, jenž brankou utkání zamířil z první přímo pod břevno železnické branky. Bohužel již 21. min trestal zaváhání miletínské obrany v čele s brankářem Valenta a v 25.min po faulu Šimůnka hosté sice na dvakrát ale přeci z penalty zásluhou Procházky vyrovnali. Ve 30.min mohli dokonce jít i do vedení, avšak v tutovce selhal Vik. Zbytek poločasu domácí dohráli v křeči. Po změně stran v 50.min vrátil domácím vedení opět Machačka. Pojišťovací branku měl na kopačce Horák, ale jeho střelu Šuk bravurně vykryl. V 86.min se přeci jen podařilo domácím vsítit definitivní úder hostům, když po pěkné kombinaci se do zakončení dostal Hátle, který zvýšil na 5:3. Hosté si za druhý poločas nevytvořili žádnou střeleckou příležitost. Více o utkání později.