Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
16 Kvě 2023, 8:02

V neděli naše B mužstvo zajíždělo k důležitému utkání Okresního přeboru na horkou půdu do Chomutic. Domácí se nacházejí na posledním místě tabulky, ale v podzimním měření sil nás na našem hřišti porazili 3-2. Očekávali jsme, že nás nečeká vůbec lehký zápas. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s několika šancemi na obou stranách. Šťastnější jsme byli my, když ve 33.min jsme získali balon ve středu hřiště a Kráťa prokázal svůj fotbalový přehled a přesnou kolmicí vyslal Davida Vondrouše do samostatného úniku, který David, k úlevě nás všech 😀, proměnil ve vedoucí branku. V prvním poločase jsme ještě nastřelili břevno domácí branky, ale i domácí se dostali do několika šancí-pěkně kopnutý přímý kop vyrazil s námaho Jarcek na roh a poté zlikvidoval i samostatný únik domácího útočníka. Především díky němu jsme jednobrankové vedení udrželi do poločasu. Do druhého poločasu vstoupili velice aktivně domácí a díky břevnu, zákroku Jarcka a pak i zahozené šanci domácích jsme stále těsně vedli. Po úvodním tlaku domácích v druhém poločase jsme se i my ocitli v šancích, ale bohužel jsme nic nedokázali proměnit. Zbytek zápasu byl ve znamení snahy domácích o vyrovnání, ale podařilo se nám úspěšně odolávat a 5min před koncem jsme díky Matějovi Kučerovi přidali druhou a uklidňující branku na konečných 2-0. Myslím, že utkání nabídlo bojovný a pohledný zápas a že přítomných 100 diváků se nenudilo. Jsme rádi, že jsme důležitý zápas o udržení v soutěži zvládli a zvítězili. Domácímu týmu jsme zkomplikovali cestu za udržením, ale pokud podají ve zbývajících zápasech stejný výkon, nasazení a bojovnost, věřím, že se zachrání. 👍 ... Zobrazit víceZobrazit méně

15 Kvě 2023, 15:12

Další kolo našich mužstev ⚽⚽⚽⚽ ... Zobrazit víceZobrazit méně

14 Kvě 2023, 18:17

Přehled dnešního turnaje mladších přípravek: dnes naše mladší přípravka SK Miletín sehrála dva zápasy, nejprve proti týmu Jičíněves a druhý proti týmu Kopidlno. Za naše mužstvo se turnaje zúčastnili: Vojta, Víťa, Pavel, Šárka, David, Lukáš a Verča. Dnes nás přišel podpořit rekonvalescent Aleš 👏. Do prvního utkání s Jičíněvsi nás vedla, jako kapitánka Šárka. Úvod zápasu se nám nepovedl a ihned jsme proti fyzicky vyspělejším hráčům prohrávali o tři góly. Po pěti minutách se hra vyrovnala a začali jsme podnikat útoky a vytvářet si šance, bohužel se nám povedla v prvním poločase jen jedna. Poločas skončil výsledkem 4:1 pro soupeře. Do druhého poločasu nastoupil úplně jiný Miletín a začali jsme hráče soupeř přehrávat. Vytvářeli jsme si šanci za šanci, kde se nám postupně povedlo vsítit 5 branek a skóre jsme otočili na naší stranu a vyhráli jsme 6:4. Soupeřovy útoky, likvidovala dnes dobře hrající útok, obrana (až na pár výjimek 🤭) a dobře chytající Vojta. Postupně se trefili 1 x Pavel a Šárka, 2 x Maty a Verča.
Do druhého zápasu nás vedla jako kapitánka Verča, zápas proti silnému Kopidlnu nebyl vůbec jednoduchý. Od první minuty byla na našich hráčích vidět bojovnost a chuť vyhrát. Do úvodu zápasu se v útoku sešlo sourozenecké duo Kocianovych, podpoření obránci Pajou a Lukynem, bohužel z hezkých akcích a náporu jsme nedokázali vsítit branku. Ale to nám nebralo chuť dále hrát a jit za vítězstvím. Po prostřídáni se dostal David do samostatného úniku a svou příležitost využil a poslal nás do vedení. Soupeř nesložil zbraně a snažil se vyrovnat, což byla voda na náš mlýn a skóre jsme navýšili a 2:0. Hra byla vyrovnaná a my jsme se snažili dále vsítit branku, ale naše akce ztroskotaly na dobré chytajicím brankáři soupeře. Poté se povedlo soupeři vsítit gól na 2:1. My jsme byli i nadále aktivní a tlačili jsme se do koncovky, což neslo ovoce a dále jsme vsítil další góly a zápas jsme vyhráli 5:3. Střelci: 2 x Pája, 1 x Šárka, David a Maty.
Týmovým duchem a kvalitou jsme dnes přehráli oba dva soupeře, dnes mužstvo, až na pár malých detailů fungovalo velmi dobře, výsledky hovoří za vše. Bojovnost a nasazení celého týmu byla na vysoké úrovni. Dobrou souhru týmu podpořil Vojta v brance svým velmi dobrým výkonem, asi nejlepším v jarní. Děkujeme všem za podporu během turnaje, dnes to nebylo vůbec jednoduché. Děkujeme i za pomoc při úklidu hřiště, příští týden zajizdime do Kopidlna. ⚽⚽⚽⚽
... Zobrazit víceZobrazit méně

07 Kvě 2023, 13:44

V dalším kole Okresního přeboru naše B mužstvo přivítalo soupeře z Lázní Bělohrad B. Tento duel za pěkného počasí přilákal i velice početné publikum, které se doufám nenudilo a shlédlo celkem zajímavé utkání. Domácí vstoupili do zápasu velice aktivně a již po 17ti minutách jsme vedli 2-0 po dorážce Pavla Dubce a krásné střele ze střední vzdálenosti, kterou vyslal na hostujícího brankáře nestárnoucí Martin Krátký. Bohužel jsme slibně rozjetý začátek neudrželi a již o dvě minuty později hosté snížili po nedorozumění v naší obraně, když se prosadil Lukáš Pour. Aby toho nebylo málo tak po osmi minutách si hosté vybojovali pokutový kop, když naše obrana nedokázala odkopnout balon v našem držení a pak matador na hřišti Mára Drahonínský zbytečně fauloval hostujícího hráče na rohu pokutového území. Hostující Lukáš Nezbeda, ač se štěstím, pokutový kop proměnil a stanovil poločasový remízový stav. Druhá půle nepřinášela nijak výrazné šance ani na jedné straně, hosté získávali převahu díky své lepší fyzické kondici a širší lavičce. Když se již zdálo, že derby nebude mít v základní hrací době vítěze a rozhodnou pokutové kopy, hosté získali míč na naší pravé straně a krásný centr si na hranici vápna našel Lukáš Pour a pěkně zakončenou hlavičkou pod břevno domácí branky překonal dvě minuty před koncem hry domácího golmana a rozhodl o tom, že tři body si odvezou hosté z Bělohradu. Mrzí nás, že slibně rozehraný zápas jsem nedotáhli alespoň do pokutových kopů a vyšli jsme bodově naprázdno. Sousedům z Bělohradu gratulujeme k výhře a musíme se připravit na další kolo soutěže, kdy zajíždíme na hřiště Chomutic, které se nachází zatím na chvostu tabulky a máme jim vracet podzimní prohru z našeho trávníku. ... Zobrazit víceZobrazit méně

07 Kvě 2023, 13:42

Přehled dnešního turnaje mladší přípravky v Miletíně.
Dnes za chladného počasí mladší přípravka SK Miletín přivítala na svém hřišti silné týmy Nová Paka A, B a tým Libuňe.

Dnes jsme měli ztíženou situaci o to, že jsme nemohli využít služby zraněných hráčů a turnaji jsme měli sedm hráči, tedy nejmenší možný počet do zápisu. K turnaji byl k dispozici: Vojta, Vita, Adrian, Pája, David, Šárka a Lukyn.
Do prvního zápasu proti týmu Nová Paka A, nás vedl kapitán David. Úvod zápasu naznačil, že se nebude jednat o lehkého soupeře, ale naše mužstvo hrálo s velkou chutí. Dokázali soupeře přehrát a ukazovalo se, že si všichni z kempu odnesli automatizmy při rozehrávce od brankáře, což byl základ našeho úspěchu. První poločas skončil 3:1 pro nás. Stejnou aktivitu jsme si přenesli do druhého poločasu, kde jsme byli lepším týmem a dokázali jsme se prosadit v koncovce. Soupeř měl také slibné šance, ale Vojta dnes chytal s velkým klidem a dokázal nás v klíčových momentech podržet. Naše mužstvo předvedlo několik krásných akci na jeden až dva doteky, ze kterých jsme dokázali skórovat. Konečný výsledek byl 6:4 pro naše barvy. Střelci:1 x Adrian a Pája, 4 x Šárka. V tomto zápase jsme dokázali, že i proti silnějšímu soupeři dokážeme hrát a být vyrovnaným týmem.

Druhý zápas jsme odehráli proti oslabené Libuni, do kterého nás vedl kapitán Vita. Trenér Libuně byl v patové situaci, neboť před turnajem řešil nemocnost hráčů a byl rád, že dal ve spojení s mini přípravkou alespoň mužstvo do kupy a mohl přijet.
Tento zápas byl přehlídkou krásných, ale i zahozených šanci. Od začátku do konce jsme byli lepším týmem, Vojta v brance krom pár šanci nemusel nic zásadního řešit. Stav zápasu byl 11:1 pro náš tým. Střelci zápasu: 1 x Adrian, Pája a Šárka, 2 x Lukáš a 6 x David. V tomto zápase jsme Davidem zaznamenali zřejmě první gól hlavou mladší přípravky 😃.

Do třetího zápas proti týmu Nová Paka B nás vedla, jako kapitán Šárka. Bohužel v úvodu utkání udělal Lukáš zbytečně hrubky a hned jsme prohrávali 2:0. Poté Paka navýšila na 3:0, což byl pro nás krutý výsledek. Poté se mužstvo semklo a dokázalo vyrovnat na 3:3. Těsně před poločasem jsme dostali po nedorozumění na 3:4. V druhém poločase jsme se snažili strhnout výsledek na naší stranu, byli jsme aktivnějším týmem, ale nedokázali jsme dotlačit balón do branky. Poté se nám povedlo srovnat na 4:4 a opět jsme byli aktivnějším týmem, ale bohužel pro nás, do té doby dobře chytajici Vojta, si vybral slabší chvilku a soupeř vedl 5:4. I za tohoto stavu jsme nepřestávali tlačit a v určitých fázích zápasu jsme byli lepším týmem, ale bohužel pro nás byl soupeř efektivnější a postupně přidal další tři góly, jak obrana, tak i Vojta s těmito goly nemohli nic dělat. Poté jsme dále tlačili a dokázali jsme snížit na 8:5, ale to bylo již konce zápasu. Střelci: 1 x Adrian, Pája, David a 2 x Šárka. Můžeme jen litovat úvodu zápasu a neproměněných šanci. Rozhodně výsledek neodpovídá předvedené hře.
Dnes se ukázalo, že i v malém počtu dokážeme hrát s každým. Žádná únava u hráčů nebyla znát. Musíme ocenit nasazení všech hráčů, neboť tak silného soupeře, jako je Nová Paka, jsme do dnešního dne neporazili 👏👏👏.
Všem děkujeme za fandění i těm na dálku 👋👋 a výpomoc při a po turnaji, mladší přípravka SK Miletín ⚽⚽⚽.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Load more