SK Miletín „A“ – TJ Dvůr Králové „B“ 2:9 (1:6)
Branky: Bartoníček, Novotný

Richter – Nosek (46. Němeček), Machačka, Krušina, Novotný – Bartoníček, Ročín, Krátký, Kulina – Vondrouš, Urban (80. Kulhánek)

Za krásného počasí jsme zajížděli na hřiště Dvora Králové. Čekalo se bojovné a vyrovnané utkání, ale opak byl pravdou. Domácí byli lepší ve všech činnostech, a když se k tomu přidají ještě naše velké nepřesnosti, tak po půl hodině utkání svítil na světelné tabuli potupný výsledek 0:6 pro domácí. Na konci poločasu stačil kosmeticky upravit výsledek Bartoníček a do kabin jsme odcházeli s debaklem.

Začátek druhého poločasu jsme začali lépe než domácí a podařilo se nám snížit brankou Novotného. Bohužel další naše šance zůstaly nevyužity, a tak se znovu prosazovali domácí. Utkání skončilo hrozivým výsledkem 2:9 a my se musíme zamyslet na naším přístupem k utkání nebo se za chvíli budeme strachovat o záchranu.

Stanislav Ježek -trenér (domácí):

Naše zasloužené vítězství, byli jsme schopni využít brankové příležitosti. Pochvalu zaslouží celé družstvo.