V nedělním dopoledni zavítali naši mladší žáci k dvojutkání do Milíčevse a ukončili tak první kolo vzájemných utkání okresního přeboru. Už umístění týmu Milíčevse na druhém místě v tabulce napovídalo, že se dají očekávat dva těžší zápasy a bylo tomu tak.

První zápas byl po celou dobu vyrovnaný a domácí tým i díky domácímu rozhodčímu získal 3 body , když i jediný gól zápasu vstřelil Milíčeves z pokutového kopu. Nervozitu do celého pak přinesl rozhodčí domácích ( a současně i dirigent hry domácích hráčů, když hráčům neustále na hřišti radil, jak mají hrát a co dělat ), když po faulu na Pepína v pokutovém území však k údivu penaltu neodpískal !!! Bohužel tuto křivdu již naši žáci potrestat nedokázali, i když hra byla stále vyrovnaná a možnosti k vyrovnání byly. Skutečnost, že domácí rozhodčí penalty nezapomněl pískat ani ve druhém poločase, potvrdil odpískáním další penalty proti našemu mužstvu za nastřelenou ruku Adamovi v 15.minutě. Domácí hráč však neproměnil a tak ještě malá šance na vyrovnání byla. Narovinu však musíme přiznat, že jsme se o nevstřelení naší branky zasloužili sami, kdy jsme po řadě našich střel několikrát branku soupeře ani netrefili. Ponaučení tak plyne pro příště – musíme se povznést nad výkon rozhodčího a jen svoji hrou a bojovností a bez zbytečných komentářů zlepšit svou hru a vyhrát !

Sestava 1.zápasu : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Ondra Sehnal, útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Filip Kozák

Milíčeves – Miletín  1 : 0 (1:0) z penalty

Do druhého zápasu žáci vstoupili s odhodláním odvézt z Milíčevse vítězství a tři body. První poločas druhého zápasu měl podobný průběh jako v prvním utkání, tzn. vyrovnaná hra s možná s mírnou herní převahou našich žáků. Bohužel opět množství našich střel znovu mnohokrát nenašlo branku soupeře a tak první poločas skončil bez branek. V úvodu druhého poločasu však domácí hráči vstřelili jako první branku. Důležité bylo, že zanedlouho poté vyrovnal Pavel a to byl impuls pro naše hráče. Druhou branku na  to vstřelil ve 13.minutě znovu Pavel a toto vedení si naši žáci  již nedokázali vzít.

Milíčeves – Miletín  1 : 2 (0:0) Branky za Miletín: Pavel Horáček 2 x

Sestava 2.zápasu : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Ondra Sehnal, útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Filip Kozák

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 Skóre Body PK (Prav)
1. Miletín 14 13 0 1 56: 9 39 ( 21)
2. Chomutice 14 11 1 2 51: 19 34 ( 16)
3. Milíčeves 14 10 1 3 44: 16 32 1 ( 7)
4. Kopidlno 14 7 2 5 53: 28 24 1 ( -1)
5. Robousy 14 4 2 8 18: 48 16 2 ( -4)
6. Železnice 14 3 2 9 17: 36 12 1 (-13)
7. Libáň 14 3 2 9 14: 47 11 (-13)
8. Valdice 14 0 0 14 13: 63 0 (-18)