Miletín 2:0 Bělohrad „B“ (0:0)

V neděli po obědě v Lomnici nad Popelkou jsme sehráli přátelské utkání s rezervou Bělohradu a zápas probíhal v přátelském duchu. Bělohradský tým se snažil předvádět kombinační hru, kterou jsme se snažili hned v zárodku překazit, což se nám zejména první poločas dařilo a tak Bělohrad si za první poločas nevytvořil téměř nic. My jsme naopak udeřili po pravém kraji, kdy utekl Hanzlík a nekompromisně na zadní tyč 1:0. Druhý poločas už byl lehce otevřenější na obě strany a tak se šance už vytvářely. Několikrát jsme překazili gólové radosti soupeři na poslední chvíli a nebo zakročil skvěle Jarcek. Měli jsme i trošku štěstí v podobě dvou tyček, kdy balón v síti neskončil. Naopak jsme udeřili my a nestárnoucí Zdeněk Urban potvrdil naše vítězství 2:0

Sestava :- Tomášek – Hanzlík,Richter,Hátle,Tvrdek- Kučera,Bartoníček,Němeček,Minich,Paulus – Urban. Střídali: Vtípil, Machačka J.