SK Miletín — Akuma Mladá Boleslav 5:1V sobotu 17.2. jsem odehráli třetí zápas zimní ligy v Lomnici nad Popelkou. Stále nám chybí dost hráčů základní sestavy a k zápasu jsme vyrazili s třinácti hráči. Prvních dvacet minut bylo z naší strany velmi aktivních a vedli jsme po gólech Filipiho a Bartončíka 2:0. Jako by jsme se uspokojili s výsledkem a aktivitu vystřídaly nepřesnosti, kterých jsme se nevyvarovali až do konce zápasu. I přesto jsme po poločase přidali další branky (Sás , Richter a znovu Bartoníček). Jednalo se o první vítězství od 2.9.2023. Do dalšího zápasu určitě musíme zlepšit pohyb jak s míčem tak bez něj, jinak by to na týmy z naší soutěže nemuselo stačit .⚽️⚽️ Sestava : Tomášek – Hanzlík,Bělina,Hátle,Tvrdek – Vondrouš F.,Filipi, Bartoníček,Sás, Paulus – Richter střídání: Machačka J., Vtípil