V sobotu 27.1.2024 se odehrály závěrečné zápasy 7.turnaje SG ve Vrchlabí. Nejprve jsme v semifinálovém zápase nastoupili proti vítězi posledních pěti ročníků – SG Vrchlabí. V základní skupině jsme se soupeřem sehráli vyrovnanou partii a prohráli těsným výsledkem 1:0. Dle předpokladu soupeř od úvodního hvizdu převzal iniciativu a pro nás smolný golem se ujal vedení. Ani my nezůstávali pouze u naší branky a vypracovali jsme si i šance, které mohli vést k vyrovnání, ale ani Mrca a později Mára nebyli úspěšní. Do druhého poločasu jsme nevstoupili nejlépe a soupeř se dostal do dvougólového vedení. Až překvapivě jsem drželi se soupeřem krok a měli jsme i více ze hry. Do dvou šancí se dostal Martin Bělina-nejprve mu brankář na poslední chvíli vypíchl balon a v druhé trefil tyč. Tři minuty před koncem snížil Mára na 2:1 , ale bohužel více se nám již nepodařilo. Tato naše vstřelená branka byla jediná, kterou golman SG Vrchlabí za 7 zápasů turnaje obdržel. V boji o třetí místo jsme se utkali s týmem SG Školák. Zde nám nešlo vůbec nic a po našich dvou nevyužitých šancích soupeř trestal a poločas jsme prohráli 3:0. Druhý poločas jsme věřili v obrat, soupeře jsme tlačili, snížili , ale bohužel soupeř trestal z protiútoků po našich nepřesnostech a boj o třetí místo jsme prohráli 6:2. I přes čtvrté místo jsme si turnaj užili a hodnotíme jako úspěch vzhledem k našemu vysokému věkovému průměru 😊 Myslím, že na závěrečném posezení a vyhlášení výsledků jsme se o několik příček posunuli výše 😊