V sobotu 20.1.2024 se konalo třetí kolo turnaje starých gard ve Vrchlabí. První utkání Miletín – Horní Branná 0:4 (0:2) Ze začátku vyrovnané utkání, které hosté otevřeli dvěma brankami v prvním poločase. My jsme měli šanci na snížení na začátku druhé půle, ale své gólové příležitosti neproměnil Mrca, Mára a ani Kraťas . Na konci zápasu při hře vabank jsme ještě dvakrát soupeři po našich chybách dvě branky darovali. V druhé zápase jsme se utkali s týmem Kunčic. Do poločasu jsme vedli 2:0, když Mrca si rozpomenul na své střelecké mládí, další neproměněnou tutovkou se prezentoval Mára. V druhém poločase se soupeř snažil vyrovnat a my hrozili z brejků-první Mrca neproměnil, v druhém byl Mára úspěšný a v poslední minutě pečetil vítězství 4:0 opět Mrca do prázdné branky. Toto vítězství nás posunulo do boje o medaile, které se uskuteční příští sobotu 27.1.2024. Zveme všechny naše fanoušky ⚽️⚽️