Dnes stará garda rozehrála turnaj starých gard ve Vrchlabí. Od 13h jsme nastoupili proti týmu SK Studenec. Zápas jsme nezahájili nejlépe a hned v úvodu jsme po naší chybě inkasovali, ale ještě do poločasu jme se dostali do jednobrankového vedení díky trefám Máry a Martina Běliny. V druhé půli se krásnou střelou prezentoval Honza Kupka a poslal nás do vedení 3:1 a závěrečné slovo patřilo opět Martinovi Bělinovi, který po přehrávce Máry dával do prázdné branky a stanovil konečný výsledek na 4:1. Ve 14h jsme rozehráli utkání proti favoritovi turnaje FC Vrchlabí. Soupeř byl objektivně po celý zápas lepší, ale díky našemu poctivému výkonu jsme o poločase drželi bezbrankovou remízu. I v druhém poločase byl tým Vrchlabí více na balonu a nebezpečný a svoji převahu korunoval golem na 1-0. Nám se v závěrečném tlaku nepodařilo vyrovnat, ikdyž v poslední minutě Kraťas z volného kopu trefil břevno. Příští sobotu nás čeká zápas s SG Školák od 15h.