Další korálek zimních přátelských utkání jsme navlékli v sobotním nevlídném počasí, kdy jsme premiérově v letošní zimní přípravě vyměnili povrch umělé trávy za tu přírodní. V nevlídném počasí ale na velmi dobrém povrchu jsme změřili síly s účastníkem II. třídy OP Hradecka TJ Sokol Dohalicemi. Z naší sestavy vypadli Rubeš, Vondrouš F., Bartoníček, Kňourek, k dispozici nebyli ani Lámr či Krušina. Dále jsme nemohli počítat ani s dorostenci Paulusem a Jalovým, kteří ve stejný čas hráli své pohárové utkání. Ještě že oplýváme výraznými personálními rezervami a ochotou těchto hráčů přijet si zahrát, tak jak to předvedl Ondra Kožíšek, který odehrál své první letošní utkání.

V samotném utkání jsme první půlku hráli po větru a záhy se dostali do dvoubrankového vedení. Nejdříve si domácí srazili do vlastní sítě volný přímý kop a po druhé lovil dohalický brankář míč po vydařené střele Pepy Němečka. Jak jsme ale dvoubrankové vedení získali, tak rychle jsme o něj i přišli. Dvě rychlé akce, které jsme ve středové ani obranné řadě nezachytili, znamenaly vyrovnaný poločasový výsledek 2:2. Po změně stran se do domnělé výhody hry po větru dostali domácí. Byť se hra odehrávala více na naší polovině, tak se ale domácí tým do vyložených šancí nedostával. Přibližně od 70.min přišla nevídaná kanonáda našeho celku. Pod krásné akce a ještě lepší zakončení Krátkého (při třetí brance) a Drahonínského (při čtvrté brance) se podepsal finálními přihrávkami Pepa Němeček. Po nedorozumění domácího stopéra a brankáře se mezi střelce zapsal i Stýv Kulina a v poslední minutě pečetil konečnou výhru 2:6 Marek Táborský.

Sestava: Richter – Drahonínský, Minich, Machačka, Procházka – Táborský, O.Kožíšek, Němeček, Vencl – Hátle, Kulina.
Střídali: Krátký, Nosek