V nedělním dopoledni přivítali naši mladší žáci ke třetímu domácímu dvojutkání soupeře z posledního místa tabulky – žáky z Valdic. Vzhledem k tomu, že šlo o utkání dvou týmů z opačných míst tabulky přeboru žáků, dal se očekávat jednostranný fotbal.

Naši žáci s podvědomím nepodcenit soupeře vstoupili do zápasu poměrně dobře a ihned ve 3.minutě utkání to potvrdil vedoucím gólem Pepíno. Po dalších vstřelených brankách se první poločas (5:1) stal jednoznačnou záležitostí našich žáků. Po dalších třech vstřelených brankách v druhé půli, i když ne zas tak výborném výkonu, bylo o zápasu rozhodnuto.

Sestava 1.zápasu : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Matěj Kučera , útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Ondra Sehnal a Filip Kozák

Miletín – Valdice  8 : 2 (5:1) Branky za Miletín: Pavel Horáček 5x , Pepíno  Hanzlík, Vráťa Hak, Ondra Sehnal

Do druhého zápasu žáci vstoupili velmi  vlažně (!) a snad s myšlenkou, že když jsou první, tak půjde vše samo. Ale to opravdu ve sportu neplatí. Potvrdilo se , že do každého zápasu se musí jít naplno, a ne jen tak lážo plážo na půl plynu. Toto se projevilo vstřelením vedoucí branky hostí z Valdic a zápas se stal pro náš tým poněkud velkým soustem. První poločas jsme prohráli 0:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili po povzbuzujícím pokřiku a s odhodláním zápas obrátit jak herně tak i výsledkově v náš prospěch. Výsledkově se to podařilo-o vyrovnání se postaral Matěj Kučera a o vítězství rozhodl Pepíno. Herně to však nebylo to pravé ořechové. A tak věříme, že nejslabší chvilku této sezóny mají naši žáci po zápase s Valdicemi již za sebou … Za nedělní první zápas dáváme … J a  za druhý zápas je to … L. Vzhledem k aktuálním výsledkům a při pohledu na tabulku okresního přeboru žáků nás v neděli 19.října čekají v Milíčevsi dva těžké zápasy. Na tyto dva zápasy proto znovu zveme všechny naše fotbalové fandy, rodiče, kamarády a přítelkyně…. Autobus do Milíčevse odjíždí v 8.45 hod. od sokolovny.

Miletín – Valdice  2 : 1 (0:1) Branky za Miletín: Matěj Kučera a Pepíno Hanzlík