Čtyři kola před koncem se vzdaluje mladším žákům jarní cíl, kdy mělo mužstvo tabulkou vstoupat směrem vzhůru alespoň o tři místa a vypadá to, že bude v nadstavbové části hrát o konečné 10 až 12. místo. Ale zpět k dnešním odehraným zápasům. Do Lužan jsme odjížděli v kompletním složení !!!, někteří však k zápasu nepřipraveni (chybějící chrániče), někteří kvůli posunutému časovému pásmu (Třebihošť) i déle 🙂 . V prvním zápase proti Robousím jsme začali dobře a udávali tempo hry po celý zápas. Výborně hrající obrana, kde vynikal s přehledem hrající Adrys Rychtera a bojovnice Lenka Haková, v záloze hlavně po pravé straně zaměstnával obranu hostů Pavel Horáček a v útoku svým pohybem Vráťa Hak. Ale i ostatní nezaostávali a podali všichni týmový výkon. V prvním poločase jsme se ujali vedení golem Pavla Horáčka, který naše vedení i zvýšil, ve druhém poločase dirigoval ze středu hřiště hru Ondra Dufek a z obrany podnikal nebezpečné výjezdy Dan Jákl. Krásnou kombinací mohl zvýšit Kuba Vondrouš na 3:0, když se k němu dostal balon po akci Pavla Horáčka, který zatáhl balon po pravé straně, našel Vráťu Haka, který Kubovi balon nabídl jako na zlatém podnosu, kapitán mladší přípravky však tuto nabídku odmítl a proto znělo konečné skore 2:0.

Druhý zápas jsme začali stejně dobře, jako skončili ten první. Hned v úvodu zápasu jsme se ujali vedení po golu Vráti Haka, který zúročil nahrávku Pavla Horáčka. Od této doby však šel výkon hráčů dolů, na což také doplatili. Vyrovnávací branka na sebe nenechala dlouho čekat a když náš golman, kontroloval střelu, která kupodivu všech skončila v síti, byl poločasový výsledek 2:1 pro domácí Lužany. Druhý poločas začal šokem, když Matěj podběhl balon nakoupnutý z poloviny soupeře a domácí účtočník neměl problém dopravit míč do prázdné branky. Svým důrazem však Pavel Horáčku snížil opět na rozdíl jediného golu, domácí však byli proti a vstřelili svůj čtvrtý. Náš závěrečný tlak byl korunován brankou Ondry Dufka, nicméně závěrečný hvizd rozhodčího, už nám nedal šanci na lepší výsledek. Konečné skore 4:3 pro Lužany. Jarní cíl mladších žáků postoupit o tři místa v tabulce směrem vzhůru se již asi nepodaří a budou pravděpodobně hrát v nadstavbové části konečné 10 až 12. místo

Sestava: Štipák – Rychtera, Haková – Kozák, Neumann, Horáček – Jákl, Hak – Cerman, Vondrouš, Karvaj, Špůr, Dufek