Nejnovější výsledky A týmu

12.6.2021 | 14:00
read more

SK Jičín B vs SK Miletín

výsledek: 2:1PP branky: vlastní gól penalty: Bartoníček,Hátle,Krátký,Jukl Zápas začal aktivně na obou stranách bylo vidět hodně šancí , které nebyly využity. V 8.minutě soupeř prošel do pokutového území a otevřel skóre střelou po zemi (1:0). V 74.minutě si domácí dali vlastní gól hlavičkou (1:1). Zápas skončil nerozhodně a šlo se na pokutové kopy ve kterých…

SK Miletín vs FK Nová Paka

výsledek: 1:2PP branky: Bartoníček penalty: Hátle,Machačka Soupeř začal zápas aktivněji a dostával se do šancí. V 11.minutě se míč v pokutovém území odrazil na nohu protihráče , který otevřel skóre zápasu (0:1). V 19.minutě vyrovnal Martin Bartoníček svojí střelou z voleje do levého dolního rohu branky (1:1). Základní hrací doba zápasu skončila remízou a šlo…