Od pátku 11.8.2017 začíná příprava i pro mládežnické celky !!!    Do fotogalerie mladší a starší přípravky jsou vloženy fotky z domácích turnajů
okresní přebor mladších žáků 10.kolo : Robousy – Sobotka 1:3 (1:1). Branky: Krob – Král, Zelba, Kunst.

Lužany – Libáň 1:0 na penalty (3:1) rozhodl Vít.

Lužany – Sobotka 1:3 (0:1). Branky: Vít – Balcar, Grunt, Kunst.

Robousy – Libáň 3:2 na penalty (1:0), rozhodl Douša. Branky: Hanuš, Krob – Čáp, Skořepa.

Miletín – Žlunice 2:1 na penalty (0:1), penalty 2:1, rozhodl A. Rychtera. Branky: D. Jákl – M. Zámečník.

Bříšťany – Kopidlno 0:5 (0:3). Branky: M. Valnoha 3, A. Nasikovský 2.

Miletín – Kopidlno 1:2 (0:2). Branky: A. Rychtera – L. Klaban, J. Kraus.

Bříšťany – Žlunice 2:1  na penalty (0:1), penalty 2:1. Branky: D. Ondráček – M. Postolka, penalty M. Vávra, O. Kolár.

Milíčeves – Jičíněves 6:1 (3:0). Branky: Jiránek 2, Bureš, Pekárek, Roman, Styblíková  – Konupek.

Podhradí – Chomutice 0:1 (0:0). Branka: Barcal.

Milíčeves – Podhradí 1:0 (1:0). Branka: Bureš.

Jičíněves – Chomutice 0:14 (0:7). Branky: Budina 3, Těšínský, Jezbera, Kumsta, Kyselo po 2, Sedláček, Barcal, Kloutvor.

Valdice – Železnice 0:11. Branky: Khun 5, Mika 2, Kříž, Fajfr, Zikmund a Kinčl po 1.

 

1. Chomutice 18 18 0 0 0 86 : 4 54
2. Sobotka 19 15 2 1 1 87 : 18 50
3. Milíčeves 18 12 0 3 3 42 : 24 39
4. Libáň 19 10 1 2 6 64 : 22 34
5. Robousy 19 9 2 1 7 53 : 33 32
6. Podhradí 19 10 0 0 9 49 : 21 30
7. Žlunice 18 9 1 1 7 43 : 28 30
8. Železnice 18 7 2 3 6 44 : 24 28
9. Kopidlno 18 8 2 0 8 48 : 30 28
10. Lužany 19 6 4 1 8 37 : 38 27
11. Miletín 19 5 2 2 10 39 : 54 21
12. Bříšťany 19 1 1 3 14 11 : 100 8
13. Jičíněves 19 1 1 0 17 16 : 106 5
14. Valdice 18 1 0 0 17 8 : 125 3

okresní přebor mladších žáků 9.kolo :

Žlunice – Kopidlno 1:4 (1:2). Branky: M. Postolka – M. Valnoha 3, J. Kraus.

Jičíněves –  Lužany 0:2 (0:0). Branky: Vít, Šídlo.

Jičíněves – Robousy 1:3 (1:1). Branky: Konůpek –  Krob 2, Rejmont.

Podhradí – Lužany 2:3 (0:1). Branky: Šimek, Bydžovský – Vít 2, vlastní.

Podhradí – Robousy 1:0 (1:0). Branka: Šimek. Jičíněves – Lužany 0:2 (0:0). Branky: Vít, Šídlo.

Valdice – Chomutice 0:11 (0:5). Branky: Budina 4,  Těšínský a Kloutvor po 2, Voňka, Kazda, Kumst.

Železnice – Milíčeves  0:0 penalty 3:1 (T. Khun, Karban, David – Rajniš).

Železnice – Chomutice 1:3 (0:1). Branky: Mika – Budina, Těšínský, Kloutvor.

Valdice – Milíčeves 1:4 (1:0). Branky: D. Kulhánek – Martínek 2, Jarošová, K. Roman.

Sobotka – Miletín 4:1 (0:0). Branky: Grunt 2, Král, Kunst – Dufek.

Libáň – Bříšťany 4:0 (1:0). Branky: Kozma, Čáp, Škořepa, Tu Hai Chau.

Libáň – Miletín 2:2 (2:1). Penalty 2:1. Branky: Čáp, Kozma – Jákl, Horáček, rozhodující penalta Biksadský.

Sobotka – Bříšťany 8:0 (4:0). Branky: Král a Grunt po 3, Balcar, Kaleja.

1. Chomutice 16 16 0 0 0 71 : 4 48
2. Sobotka 17 13 2 1 1 81 : 16 44
3. Milíčeves 16 10 0 3 3 35 : 23 33
4. Libáň 17 10 1 0 6 62 : 18 32
5. Podhradí 17 10 0 0 7 49 : 19 30
6. Robousy 17 9 1 1 6 49 : 28 30
7. Žlunice 16 9 1 0 6 41 : 24 29
8. Železnice 17 6 2 3 6 33 : 24 25
9. Lužany 17 6 3 1 7 35 : 35 25
10. Kopidlno 16 6 2 0 8 41 : 29 22
11. Miletín 17 5 1 2 9 36 : 51 19
12. Bříšťany 17 1 0 3 13 9 : 94 6
13. Jičíněves 17 1 1 0 15 15 : 86 5
14. Valdice 17 1 0 0 16 8 : 114 3

Žlunice – Libáň 3:2. Branky: O. Špinka 2, Š. Šubr – Sekyra, Čáp.

Kopidlno – Sobotka 1:5. Branky: M. Valnoha – T. Zelba 2, A. Balcar, B. B. Grunt, L. Dír.

Kopidlno – Libáň 2:5. Branky: M. Valnoha, A. Nasikovský – Čáp a Kozma po 2, Zeman.

Žlunice – Sobotka 1:4. Branky: M. Postolka – B. Grunt 2, T. Zelba, M. Jirásek.

Bříšťany – Podhradí 0:2 (0:1). Branky: J. Šimek, F. Kadlec.

Jičíněves – Miletín 2:3 (1:2). Branky: P. Zajíček, J. Konůpek – D. Jakl 2, P. Horáček.

Miletín – Podhradí 0:3 (0:1). Branka: J. Ramšák, M. Bydžovský, J. Šimek

Bříšťany – Jičíněves 1:2 na penalty (1:0). Branky: O. Kolář – L. Míšek

Lužany – Železnice  2:3 (0:1). Branky: Jina 2 – Khun 2, Čapek.

Robousy – Valdice 5:0 (3:0). Branky: Hanuš 2, Krob, Douša, Kubánek

Robousy – Železnice  5:2 (2:1). Branky: Douša 3, Krob, Horčička – Khun 2.

Lužany – Valdice 5:0 (3:0). Branky: Vít 3, Voves, Hořejší

Milíčeves – Chomutice 0:3 podrobnosti nehlášeny

1. Chomutice 14 14 0 0 0 57 : 3 42
2. Sobotka 15 11 2 1 1 69 : 15 38
3. Milíčeves 14 9 0 2 3 31 : 21 29
4. Žlunice 15 9 1 0 5 40 : 20 29
5. Libáň 15 9 0 0 6 55 : 16 27
6. Podhradí 15 9 0 0 6 46 : 16 27
7. Robousy 15 8 1 1 5 46 : 26 27
8. Železnice 15 6 1 3 5 31 : 21 23
9. Kopidlno 15 5 2 0 8 37 : 28 19
10. Lužany 15 4 3 1 7 30 : 33 19
11. Miletín 15 5 1 1 8 33 : 44 18
12. Bříšťany 15 1 0 3 11 9 : 82 6
13. Jičíněves 15 1 1 0 13 14 : 81 5
14. Valdice 15 1 0 0 14 7 : 99 3

Doplnění výsledků 18.10.2010

Miletín – Valdice 4:2 (2:1) Jákl Daniel 2x, Haková Lenka, Dufek Ondřej Lejsek Petr, Rejha Jan
Bříštany – Železnice 1:1 (0:1) pen 2:3 Bednařík Jan – Míka Jan
Miletín – Železnice 2:2 (1:1) pen. 4:3 Horáček Pavel, Dufek Ondřej – Šarišský Ronald, vlastní
Bříštany – Valdice 1:0 (1:0) Kolář Ondřej

Tabulka po podzimní části:

1. Chomutice 13 13 0 0 0 54 : 3 39
2. Sobotka 13 9 2 1 1 60 : 13 32
3. Milíčeves 13 9 0 1 3 31 : 18 28
4. Žlunice 13 8 1 0 4 36 : 14 26
5. Libáň 13 8 0 0 5 48 : 11 24
6. Podhradí 13 7 0 0 6 41 : 16 21
7. Robousy 13 6 1 1 5 36 : 24 21
8. Železnice 13 5 1 3 4 26 : 14 20
9. Kopidlno 13 5 2 0 6 34 : 18 19
10. Lužany 13 4 2 1 6 23 : 30 17
11. Miletín 13 4 1 1 7 30 : 39 15
12. Bříšťany 13 1 0 2 10 8 : 78 5
13. Jičíněves 13 1 0 0 12 10 : 77 3
14. Valdice 13 1 0 0 12 7 : 89 3

BETTY – okresní přebor mladších žáků :

 

Libáň – Sobotka 0 : 1 (0 : 1)  Zelba.

Robousy – Milíčeves 2:3 (0:3). Branky: Hanuš 2 – Doležal 2, Jiránek.

Lužany – Chomutice 0:1 (0:0). Branka: Voňka.

Lužany – Milíčeves 3:2 (2:0). Šidlo 2, Hlavatý – Jiránek, Pekárek.

Robousy – Chomutice 1:4 (0:2). Branky: Douša – Kloutvor, Sedláček, Těšínský, Voňka.

Miletín – Železnice 3:2 na penalty

Miletín – Valdice 4:2

Bříšťany – Železnice 1:2 na penalty

Bříšťany – Valdice 1:0

výsledky z Kopidlna nebyly hlášeny

Dohrávky :

Milíčeves – Sobotka 0:1 na penalty

1. Chomutice 12 12 0 0 0 52 : 2 36
2. Sobotka 12 9 2 1 0 59 : 11 32
3. Milíčeves 13 9 0 1 3 31 : 18 28
4. Libáň 13 8 0 0 5 48 : 11 24
5. Žlunice 11 7 1 0 3 27 : 13 23
6. Robousy 13 6 1 1 5 36 : 24 21
7. Železnice 13 5 1 3 4 26 : 14 20
8. Podhradí 11 6 0 0 5 40 : 14 18
9. Lužany 13 4 2 1 6 23 : 30 17
10. Miletín 13 4 1 1 7 30 : 39 15
11. Kopidlno 11 3 2 0 6 27 : 17 13
12. Bříšťany 13 1 0 2 10 8 : 78 5
13. Jičíněves 11 1 0 0 10 9 : 63 3
14. Valdice 13 1 0 0 12 7 : 89 3

 

 

okresní přebor ml. žáků

po doplnění chybějícího výsledku Robousy – Lužany 1:2

1. Chomutice 10 10 0 0 0 47 : 1 30
2. Sobotka 10 8 1 1 0 57 : 11 27
3. Libáň 12 8 0 0 4 48 : 10 24
4. Milíčeves 10 8 0 0 2 26 : 12 24
5. Žlunice 11 7 1 0 3 27 : 13 23
6. Robousy 11 6 1 1 3 33 : 17 21
7. Podhradí 11 6 0 0 5 40 : 14 18
8. Železnice 11 5 0 2 4 22 : 10 17
9. Lužany 11 3 2 1 5 20 : 27 14
10. Kopidlno 11 3 2 0 6 27 : 17 13
11. Miletín 11 3 0 1 7 23 : 35 10
12. Jičíněves 11 1 0 0 10 9 : 63 3
13. Valdice 11 1 0 0 10 5 : 84 3
14. Bříšťany 11 0 0 1 10 6 : 76 1

 

BETTY – okresní přebor mladších žáků :

 

Železnice – Kopidlno 1:2 po penaltách (1:0, pen. 3:5) Khun – A.Nasikovský

Valdice – Žlunice 0:4 (0:1) Zámečník Matěj 2, Postolka M., Holštejn Lukáš

Železnice – Žlunice 1:2 (0.2) Khun – Postolka M., Zámečník M.

Valdice – Kopidlno 0:12 (0:5) A.Nasikovký 4, M.Valnoha 3, L.Klaban 2, J.Kraus,L.Aust a L.Novák

Podhradí – Sokol Liban 2:3 (1:1)  Bydžovský.J, Fejfar –  Šaradin, Čáp, Kuzma

Jičíněves-Sobotka 0:6 (0:4)Balcar, Dirr, Zelba, Král 2, vlastni

Jičíněves-Libán 0:10 (0:7) Biksadský, Sekyra, Bubela, Čáp 3, Kuzma 4

Podhradí-Sobotka 0:2 (0:1) Dirr, Zelba

Chomutice – Miletín 6:0. Branky: J. Těšínský 3, O. Jezbera 2, L. Kloutvor.

Chomutice – Bříšťany 7:0. Branky: J. Těšínský 3, L. Kloutvor 2, O. Jezbera, Adam.

 Milíčeves – Bříšťany 3:1

Milíčeves – Miletín 3:2.

Robousy – Lužany nehlášeno

1. Chomutice 10 10 0 0 0 47 : 1 30
2. Sobotka 10 8 1 1 0 57 : 11 27
3. Libáň 12 8 0 0 4 48 : 10 24
4. Milíčeves 10 8 0 0 2 26 : 12 24
5. Žlunice 11 7 1 0 3 27 : 13 23
6. Robousy 10 6 1 1 2 32 : 15 21
7. Podhradí 11 6 0 0 5 40 : 14 18
8. Železnice 11 5 0 2 4 22 : 10 17
9. Kopidlno 11 3 2 0 6 27 : 17 13
10. Lužany 10 2 2 1 5 18 : 26 11
11. Miletín 11 3 0 1 7 23 : 35 10
12. Jičíněves 11 1 0 0 10 9 : 63 3
13. Valdice 11 1 0 0 10 5 : 84 3
14. Bříšťany 11 0 0 1 10 6 : 76 1

 

BETTY – okresní přebor mladších žáků – 4.  – 5. kolo

SKP Valdice – Sokol Jičíněves   3:2 (2:2). Branky:  Rejha, Lejsek, D. Kulhánek –   Míšek, Mlejnek. Sokol Železnice – Podskalan Podhradí  1:0 (0:0). Branka: Khun.

Sokol Železnice – Sokol Jičíněves   11:0 ( 4:0). Branky: Khun 5, Kinčl 3, Míka 2, Čapek.

SKP Valdice – Podskalan Podhradí   0:8 (0:4). Branky: Kadlec 2, Szabó, J. Bydžovský, J. Ramšák, M.  Bydžovský, P. Bělecká.

Žlunice – Milíčeves 0:2. Branky: O. Bureš, M. Jiránek.

Kopidlno – Chomutice  0:3. Branky: L. Kloutvor 2, J. Těšínský.

Kopidlno – Milíčeves 2:3. Branky: M. Valnoha, A. Nasikovský – M. Jiránek, P. Doležal, M. Zítko. Žlunice – Chomutice 1:3. Branky: M. Postolka – O. Jezbera, A. Budina, L. Kloutvor.

Libáň – Valdice  9:0 (5:0). Branky: D. Kuzma  3, J. Zemen 2, J. Čáp, T. Biksadský, J. Sekyra, P. Drozen.

Sobotka – Železnice  3:0 (2:0). Branky: T. Zelba 2, A. Balcar.

Sobotka – Valdice  11:1 (poločas 5:1). Branky: T. Zelba 8,   A. Balcar 2,  M. Jirásek  – D.  Kulhánek. Libáň – Železnice 1:0 (1:0). Branka: F. Skořepa.

Podhradí – Jičíněves 7:0 (3:0). Branky: Kadlec 3, Ramšák, Svoboda, Fejfar, M. Bydžovský.

Miletín – Bříšťany 9:1 (4:1)Branky: Dufek 4x, Neumann, Horáček, Rychtera, Kozák, Karvaj – Třasák

Sokol Chomutice – Sokol Libáň 2 : 0 (1:0) O.Jezbera 2

FC VTJ Milíčeves – Sokol Libáň 1:0 (0:0) O.Bureš

Start Bříšťany – Sokol Lužany 0:1 na penalty(1:3)rozhodující  penalta Jirsa

SK Miletín – SK Hošek Robousy 1 : 5 (0:4)  Horáček – P.Krob 4, J.Hanuš

SK Miletín – Sokol Lužany 1 : 2 na penalty, Horáček – Jos. Hlavatý, rozhodující penalta Šídlo

Start Bříšťany – Sk Hošek Robousy  0 : 6 (0:1) Hanuš 3, Horčičko, Krob, Odvárko

1. Chomutice 8 8 0 0 0 34 : 1 24
2. Sobotka 8 6 1 1 0 49 : 11 21
3. Podhradí 9 6 0 0 3 38 : 9 18
4. Libáň 10 6 0 0 4 35 : 8 18
5. Robousy 8 5 1 1 1 29 : 12 18
6. Milíčeves 8 6 0 0 2 20 : 9 18
7. Železnice 9 5 0 1 3 20 : 6 16
8. Žlunice 7 3 1 0 3 16 : 11 11
9. Miletín 9 3 0 1 5 21 : 26 10
10. Lužany 8 2 2 0 4 18 : 23 10
11. Kopidlno 7 2 0 0 5 12 : 14 6
12. Jičíněves 9 1 0 0 8 9 : 47 3
13. Valdice 9 1 0 0 8 5 : 68 3
14. Bříšťany 9 0 0 1 8 5 : 66 1

 

 

BETTY – OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁKŮ  U-13 (1+7) – 3. kolo

Sobotka – Lužany 9:1 (4:0), podrobnosti  z celého turnaje nehlášeny

Libáň – Robousy 3:4 (0:3)

Sobotka – Robousy 3:2 (2:0), na pen. 3:1,

Libáň – Lužany 6:0 (5:0).

Železnice – Valdice 5:0 (2:0). Branky : Khun 3, Jína, Kinčl.

Jičíněves – Milíčeves 0:2, Bureš, Zítko.

Podhradí – Milíčeves 2:3 A. Fejfar, Ramšák – Bureš 2, Doležal.

Chomutice – Podhradí 1:0, Jezbera,

Jičíněves – Chomutice 0:9, Těšínský 3, Jezbera, Soukup, Kloutvor, Kyselo, Balcar, Kunsta.

Kopidlno – Bříšťany 6:0 (4:0). Branky: Valnoha 3, Nasikovský 2, Kraus.

Žlunice – Miletín 2:1 (1:0). Branky: Postolka, Kraus – Horáček.

Žlunice – Bříšťany 8:1 (4:0). Kraus a Šulc po 2, Postolka, Zámečník, Holštějn, Špinka – Beneš. Kopidlno – Miletín 2:3 (0:2). Branky: Nasikovský, Klaban – Horáček, Jakl, Neuman.

1. Chomutice 5 5 0 0 0 27 : 0 15
2. Sobotka 6 4 1 1 0 35 : 10 15
3. Libáň 6 4 0 0 2 25 : 5 12
4. Podhradí 6 4 0 0 2 23 : 8 12
5. Robousy 6 3 1 1 1 18 : 11 12
6. Žlunice 5 3 1 0 1 15 : 6 11
7. Železnice 5 3 0 1 1 8 : 2 10
8. Milíčeves 5 3 0 0 2 13 : 7 9
9. Lužany 6 2 0 0 4 15 : 22 6
10. Kopidlno 5 2 0 0 3 10 : 8 6
11. Miletín 6 2 0 0 4 10 : 18 6
12. Jičíněves 6 1 0 0 5 7 : 26 3
13. Valdice 5 0 0 0 5 1 : 38 0
14. Bříšťany 6 0 0 0 6 4 : 50 0

 

 

 

 

 

 

 

BETTY – okresní přebor mladších žáků  –  2. kolo

 

Robousy – Podhradí 2:4 (2:2). Branky: Hanuš, Odvárko – Jakub Bydžovský, Michal Bydžovský, Kadlec, Ramšák.

Lužany – Jičíněves 4:1 (3:0). Branky: Hlavatý 3, Vít – Zajíček.

Lužany – Podhradí 1:3 (1:1). Branky: Hlavatý – Fejfar, Kadlec, Szabo.

Robousy – Jičíněves 5:1 (1:0). Branky: Hanuš 3, Krob, Rejmont – Míšek.

Chomutice – Železnice 1:0. Branka: A Budina.

Milíčeves – Valdice 8:0 . Branky: Bureš 3, Jiránek 2, Zitko, Rais, Roman..

Milíčeves – Železnice 0:1. Branka: Mika.

Chomutice – Valdice  12:0. Branky: Jezbera 3, Těšínský a Kunsta po 2, Voňka, Kloutvor, J. Soukup, D. Soukup, Budina

Miletín – Libáň 0:4 (0:0) Čáp Jan 2x, Sekyra Jakub, Kuzma Dominik

Bříšťany – Sobotka 0:10 (0:5) Zelba Tomáš 4x, Balcar Aleš 2x, Grunt Bohuslav 2x, Novák Petr, Král Lukáš

Bříšťany – Libáň 0:10 (0:6) Čáp Jan 4x, Sekyra Jakub 3x, Biksadský Tomáš, Kuzma, Dominik, Tu Hai Chan

Miletín – Sobotka 2:7 (1:4) Dufek Ondřej 2x – Grunt Bohuslav 3x, Plíšek Michal 2x, Zelba Tomáš, Rais Roman, vlastní

Kopidlno – Žlunice 1:0 (0:0), branka Valnoha

1. Podhradí 4 4 0 0 0 21 : 4 12
2. Sobotka 4 3 0 1 0 23 : 7 10
3. Chomutice 3 3 0 0 0 17 : 0 9
4. Libáň 4 3 0 0 1 16 : 1 9
5. Robousy 4 2 1 0 1 12 : 5 8
6. Železnice 4 2 0 1 1 3 : 2 7
7. Lužany 4 2 0 0 2 14 : 7 6
8. Žlunice 3 1 1 0 1 5 : 4 5
9. Milíčeves 3 1 0 0 2 8 : 5 3
10. Kopidlno 3 1 0 0 2 2 : 5 3
11. Jičíněves 4 1 0 0 3 7 : 15 3
12. Miletín 4 1 0 0 3 6 : 14 3
13. Valdice 4 0 0 0 4 1 : 33 0
14. Bříšťany 4 0 0 0 4 3 : 36 0

 

Novinky