Od pátku 11.8.2017 začíná příprava i pro mládežnické celky !!!    Do fotogalerie mladší a starší přípravky jsou vloženy fotky z domácích turnajů

okresní přebor mladších přípravek 11.kolo :

Milíčeves – Nová Paka 8:0 (6:0). Branky: Zitko 3, Svoboda 2, Bílek, Roman, Rajniš.

Chomutice – Stará Paka 1:9 (0:5). Branky: Těšínský  – Vrabec 5, Doubek 2, Fejfarová, Entner.  

Milíčeves – Stará Paka 6:5 (1:2). Branky:   Zítko, Svoboda, Rajniš po 2 – Vrabec 2, Hoška, Fejfarová, Doubek.

Chomutice – Nová Paka 5:1 (1:1). Branky: Myšči 2, Koubek, Tázler, Veselý – Otevřel.

Libáň –  Jičíněves B 5:16  (2:8). Branky: Filip Smetana 3, Lukáš Podlipný 2 – Štěpán Vaníček 8, Lukáš Svorník 3, Josef Louda a Jan Zajíček po 2, Matěj Mlejnek.

Jičíněves A – Kopidlno  6:3  (3:1). Branky: Petr Zajíček 3, Jiří Zajíček, Aleš Fejfar, Vojtěch Štěpánek –  Bohdan Kulhánek 2, Lukáš Novák.

Libáň – Jičíněves A     5:7  (4:2). Branky: Vojtěch Verner 4, David Laskoš –  Petr  Zajíček 3, Jiří Zajíček 2, Aleš Fejfar 2.

Kopidlno – Jičíněves B   7:2   (4:1). Branky: Lukáš Novák 3, Radek Masák 2, Bohdan Kulhánek,  Petr Schlesinger –  Štěpán Vaníček 2.

Lužany – Robousy 2:6 (1:2). Branky: M. Tomášek 2 – M. Halasz 6

Sobotka – Miletín 5:4

Jičín – Miletín 17:1

Výsledky Sobotka – Hořice a Jičín – Hořice a podrobnosti k utkáním pořadatel SK Sobotka tradičně nenahlásil !

1. Stará Paka 20 18 0 0 2 223 : 49 54
2. Milíčeves 21 17 1 0 3 134 : 58 53
3. Jičín 21 16 1 2 2 194 : 64 52
4. Jičíněves A 21 13 0 0 8 113 : 91 39
5. Jičíněves B 21 12 1 0 8 126 : 111 38
6. Hořice 19 10 2 0 7 99 : 69 34
7. Kopidlno 21 10 1 2 8 66 : 105 34
8. Sobotka 19 8 2 3 6 74 : 75 31
9. Libáň 21 4 3 3 11 71 : 129 21
10. Robousy 20 5 1 3 11 69 : 108 20
11. Miletín 21 4 2 3 12 47 : 107 19
12. Nová Paka 20 4 0 1 15 60 : 153 13
13. Chomutice 21 3 2 0 16 28 : 129 13
14. Lužany 20 1 2 1 16 40 : 96 8

okresní přebor mladších přípravek 10.kolo :

 

SK Miletín – TJ Kopidlno  1:1 (0:0) na pen 1:2. Branky: Jakub Vondrouš – Lukáš  Novák, rozhodující penaltu Radek Masák.

Jiskra Hořice –  Sokol Libáň 4:2 (1:0). Branky: Filip Sedlák 2, Ondřej Černý  2 – David Laskoš, Vojtěch Verner.

Jiskra Hořice –  TJ Kopidlno 10:1 (8:0). Branky: Filip Sedlák 4, Martin Havelka 4, Marek Bango, Ondřej Černý  –  Radek Masák.

SK Miletín – Sokol Libáň 1:1 (0:1)  na pen 2:3. Branky: Jakub Vondrouš –  Vojtěch Verner,  rozhodující penaltu Vojtěch Verner.

Lužany – Sobotka 0:10 (0:4). Branky: J. Zmatlík 3, R. Žďánský, L. Chrpa, F. Kubíček po 2, T. Žďánský.

Robousy – Jičín 4:4 (2:1), penalty 2:1. Branky: M. Halasz 4 – P. Bucek 2, J. Kříž, F. Nikolas.

Sobotka – Robousy 8:1 (2:1). Branky: T. Žďánský 3, J. Zmatlík a P. Drbohlav po 2, L. Chrpa – M. Halasz.

Lužany – Jičín 4:8 (2:4). J. Kracík 2, D. Rajs, M. Krupka – J. Kříž 6, J. Matějka 2.

Jičíněves A – Milíčeves 2:5 (0:3) P.Zajíček, Fejfar – Zítko 3, Svoboda 2

Jičíněves B – Chomutice 5:2 (2:2) V.Polanka 3, Svorník, Louda – Tázler, Vohánka

Jičíněves B – Milíčeves 2:12 (0:5) Vaníček 2 – Svoboda 5,Zítko a Bílek po 3,Rajniš

Jičíněves A – Chomutice 10:1 (5:0) Fejfar 5, Pa J. Zajíčkové po 2, Fejfar

Stará Paka – Nová Paka  8:2 podrobnosti nehlášeny

Dohrávka:

Jičín  – Sobotka 6:2 (4:2). Branky: Kříž 3, Kareš 2, Kloz – Chrpa, Drbohlav.

předehrávky :

Jičíněves A – Jičín 1:13 (0:5) Vaníček – Beneš 4, Louda, Šoltys a Vojtěch po 2, Orendáš a A.Zítka 1

Jičíněves B – Jičín 2:14 (2:6) P.Zajiček 2 – Beneš 5, A.Zítka 3, Šoltys, Louda a Holer po 2

1. Stará Paka 18 17 0 0 1 209 : 42 51
2. Jičín 20 15 1 2 2 177 : 63 49
3. Milíčeves 19 15 1 0 3 120 : 53 47
4. Jičíněves B 19 11 1 0 7 108 : 99 35
5. Hořice 19 10 2 0 7 99 : 69 34
6. Jičíněves A 19 11 0 0 8 100 : 83 33
7. Kopidlno 19 9 1 2 7 56 : 97 31
8. Sobotka 18 7 2 3 6 69 : 71 28
9. Libáň 19 4 3 3 9 61 : 106 21
10. Miletín 19 4 2 3 10 42 : 85 19
11. Robousy 19 4 1 3 11 63 : 106 17
12. Nová Paka 18 4 0 1 13 59 : 140 13
13. Chomutice 19 2 2 0 15 22 : 119 10
14. Lužany 19 1 2 1 15 38 : 90 8

 

LEGEA – okresní přebor mladších přípravek :

1.FK Nová Paka – SK Sobotka 2:6 (2:2) Branky: Buřič 2 –  Drbohlav 5, vlastní.

Sokol Stará Paka – SK Jičín 2:9 (1:5). Branky: Hoška, Vrabec – Matějka 3, Holer 3, Zítka 2, Beneš. Sokol Stará Paka – SK Sobotka  15:0 (7:0) Branky: Vrabec 9, Doubek 3, Fejfar 2, Žlab.

1. FK Nová Paka – SK JIČÍN  1:26 (0:12) Branky: Kříž – Holer 6, Novotný 5, Prajs 5, Kovařík 3, Zítka 3, Beneš 2, Matějka, Orendáš.

FC VTJ Milíčeves-Sokol Libáň 9:2 (4:0)Roman Kryštof ,Vojta Svoboda a  Martin Rajnyš po  3 – Verner 2

FC VTJ Milíčeves-TJ Kopidlno 4:1 (3:0)Svoboda Vojtěch,Roman Kryšof,Michal Kysela,Martin Rajnyš – Novák Lukáš.

Sokol Chomutice-Tj Kopidlno 0:6 (0:4)Kulhánek Roman 3,Schlesinger Bohdan,Novák Lukáš.

Sokol Chomutice-Sokol Libáň 4:3 na penalty (1:2, pen. 3:0)Mišči Antonín 2,Tázler Jakub – Verner Vojtěch, Bubela Tomáš, Laskoš David.

Jičíněves A – Lužany 5:2. Branky: A. Fejfar 4, M. Malý – M. Tomášek, J. Kracík.

Jičíněves B – Robousy 6:4. Branky: T. Zajíček a Louda po 2, Vaníček, Polanka – M. Klimeš, J. Stehlík.

Jičíněves A – Robousy 5:2. Branky: A. Fejfar 4, Štěpánek – M. Klimeš 2.

Jičíněves B – Lužany 6:5 po penaltách (penalty 3:0). Branky: Vaníček a M. Mlejnek po 2, Polanka – M. Kunta 3, M. Mlejnek 2.

Dohrávky :

Libáň – Jičín 3:6 (2:2) branky: Laskoš 3 – Zítka a Novotný po 2, Mládek, Matějka

Miletín – Hořice 5:6 po penaltách ( 1:3,pen. 3:4) Hák a Vondrouš po 2, Sehnal – Sedlák 2, Pour, Černý a Bango M.

1. Stará Paka 11 10 0 0 1 131 : 26 30
2. Milíčeves 10 9 0 0 1 62 : 27 27
3. Jičíněves B 11 7 1 0 3 63 : 48 23
4. Jičín 8 6 0 1 1 73 : 30 19
5. Hořice 11 5 2 0 4 55 : 38 19
6. Jičíněves A 11 6 0 0 5 53 : 41 18
7. Kopidlno 11 6 0 0 5 40 : 57 18
8. Sobotka 10 4 1 1 4 31 : 47 15
9. Miletín 11 3 2 1 5 30 : 42 14
10. Libáň 12 3 0 3 6 40 : 69 12
11. Robousy 11 3 0 2 6 44 : 62 11
12. Lužany 11 1 1 1 8 23 : 44 6
13. Nová Paka 11 2 0 0 9 36 : 99 6
14. Chomutice 10 0 2 0 8 12 : 65 4

 

 

LEGEA – okresní přebor mladších přípravek  5. kolo

Libáň – Stará Paka   1:11  (0:4)   Laskoš  – Vrabec 8, Hoška 2, Fejfar 1.

Kopidlno  –  Nová Paka   6:3 (2:1) Novák 3, Kulhánek 2, Schlesinger 1  – Buřič 2, Kříž 1.

Libáň – Nová Paka 4:11 (2:6) Laskoš 4 – Buřič 8, Kříž 3.

Kopidlno – Stará Paka 0:25 (0:8) – Vrabec 12, Hoška 7, Fejfar 3, Žlab 2, Fejfarová 1.

Robousy – Jiskra Hořice  6:3 (4:2). Branky: M. Klimeš 5, J. Stehlík – M. Juríček 3.

Lužany – Miletín 1:2 (1:1). Branky: J. Kracík – J. Sehnal 2.

Lužany – Hořice 1:5 (1:2). Branky: J. Kracík – F. Sedlák 2, M. Juríček, M. Bango, T. Ouředníček. Robousy – Miletín 1:1 (1:0). Branky: J. Stehlík – J. Vondrouš (penalty 3:4).

Sobotka – Jičíněves B  1:3 (0:2). L. Chrpa – P. Zajíček 2, Šť. Vaníček.

Sobotka – Jičíněves A 4:9 (2:5. Branky: P. Drbohlav a P. Nosek po 2 – J. Zajíček 3, A. Fejfar a M. Malý po 2, Št. Vojtěch, V. Tměj.

SK Jičín – Jičíněves A  2:11 (0:5) – A.Fejfar 5, J.Zajíček a M. Malý po 2, V. Štěpánek a V.Tměj po 1

SK Jičín – Jičíněves B  0:11 (0:4) – V.Polanka 4, Š.Vaníček 3, P.Zajíček 2, J.Louda a M.Fejfar po 1

SK Jičín – SK Hošek  Robousy  10 : 5 (8:3) – Orendáš 5, Prajs a Matějka po 2,Beneš – Klimeš 4

1. Stará Paka 9 9 0 0 0 114 : 17 27
2. Milíčeves 8 7 0 0 1 49 : 24 21
3. Jičíněves B 9 6 0 0 3 51 : 39 18
4. Hořice 10 5 1 0 4 49 : 33 17
5. Kopidlno 9 5 0 0 4 33 : 53 15
6. Miletín 10 3 2 0 5 25 : 36 13
7. Jičíněves A 9 4 0 0 5 43 : 37 12
8. Sobotka 8 3 1 1 3 25 : 30 12
9. Robousy 9 3 0 2 4 38 : 51 11
10. Libáň 9 3 0 2 4 32 : 50 11
11. Jičín 5 3 0 1 1 32 : 24 10
12. Lužany 8 1 1 0 6 16 : 31 5
13. Nová Paka 7 1 0 0 6 33 : 67 3
14. Chomutice 8 0 1 0 7 8 : 56 2

 

LEGEA – okresní přebor mladších přípravek  – 4. kolo

Lužany – Robousy 1:3 (0:1). Branky: Rais – M. Klimeš 3.

Hořice – Jičín 6:5 na penalty (3:2). Branky: Černý, M. Bango, Chládek, Pour, Juriček – Kříž 3, Novotný, Holer. Penaltový rozstřel  5:2 (Černý 2, Juríček, Pour, M. Bango – Holer, Novotný).

Miletín – Sobotka 1:2 (0:0). Branky: Sehnal – Chrpa, Drbohlav.

Hořice – Sobotka 3:5 (1:1). Branky: Juriček, Baxter, Havelka – Chrpa 4, Drbohlav.

Miletín – Jičín 0:6 (0:0). Branky: Kloz a Holer po 2, Kareš, Novotný.

Jičíněves B – Kopidlno 2:4 (1:3). Branky: Fejfar, Vaníček – Novák 2, Kulhánek, Schlesinger. Jičíněves A – Libáň 0:2 (0:1). Branky: Verner, Bubela..

Jičíněves A – Kopidlno 8:4 (3:4). Branky: P. Zajíček 5, V. Polanka 2, J. Zajíček – L. Novák 2, Kulhánek, Masák.

Jičínevěs B – Libáň 9:5 (4:3). Branky: Fejfar 4, Šť. Vaníček a Svorník po 2, Louda – Petrtýl 2, Bubela, Verner, Havelka

Stará Paka – Chomutice 12:1. Branky Vrabec 8, Doubek 3, Hoška 1 – Kyselo.

Nová Paka – Milíčeves 3:5. Branky: Buřič 3 – Svoboda 3, Bílek, Rajniš.

Nová Paka – Chomutice 5:1. Branky: Buřič 4, Kříž – Noga.

Stará Paka – Milíčeves 6:4  Branky: Vrabec 4, Hoška 2 – Rajniš 3, Svoboda.

1. Stará Paka 7 7 0 0 0 78 : 16 21
2. Milíčeves 8 7 0 0 1 49 : 24 21
3. Hořice 8 4 1 0 3 41 : 26 14
4. Kopidlno 7 4 0 0 3 27 : 25 12
5. Sobotka 6 3 1 1 1 20 : 18 12
6. Jičíněves B 7 4 0 0 3 37 : 38 12
7. Libáň 7 3 0 2 2 27 : 28 11
8. Jičíněves A 7 3 0 0 4 32 : 22 9
9. Miletín 8 2 1 0 5 21 : 34 8
10. Robousy 6 2 0 1 3 26 : 36 7
11. Lužany 6 1 1 0 4 14 : 24 5
12. Jičín 2 1 0 1 0 11 : 6 4
13. Nová Paka 7 1 0 0 6 19 : 57 3
14. Chomutice 8 0 1 0 7 8 : 56 2

 

LEGEA – OKRESNÍ PŘEBOR ML.PŘÍPRAVEK  U-9 (1+4) – 3. kolo

 

Jiskra Hořice – Sokol Libáň 3:0 (2:0), Juriček 2, M. Bango,

Hořice – Kopidlno 5:2 (2:0), M. Bango 3, Pour, Juriček – Novák, Kulhánek.

Libáň – Miletín 4:5  (3:1) na penalty 2:5. Branky:  Verner 2x, Laskoš 2x – Vondrouš 2x, Machačka, Němeček.

Kopidlno  – Miletín 5:2 (3:1). Branky: Novák 2x, Masák 2x, Schlesinger – Vondrouš, Němeček. Chomutice – Jičíněves B 0:12. Branky: Št. Vaníček 3, A. Fejfar, Svorník a Polanka po 2, třikrát vlastní.

Milíčeves – Jičíněves A 2:0. Branky: M. Rajniš 2.

Milíčeves – Jičíněves B 4:0. Branky: M. Rajniš a V. Svoboda po 2.

Chomutice– Jičíněves A 0:10. Branky: P. Zajíček 5, M. Malý 4. J. Zajíček.

1. FK Nová Paka – Sokol Stará Paka 2:16 (0:5). Branky: Buřič, Kříž – Vrabec 6, Hoška 5, Doubek 3, Fejfar, Entner.

Sobotka – Robousy 5 : 3

Sobotka – Lužany    1 : 2    na penalty,    podrobnosti  ani výsledky Sobotka  nenahlásila !!!

1. Milíčeves 6 6 0 0 0 40 : 15 18
2. Stará Paka 5 5 0 0 0 60 : 11 15
3. Hořice 6 4 0 0 2 32 : 16 12
4. Kopidlno 5 3 0 0 2 19 : 15 9
5. Jičíněves B 5 3 0 0 2 26 : 29 9
6. Libáň 5 2 0 2 1 20 : 19 8
7. Miletín 6 2 1 0 3 20 : 26 8
8. Jičíněves A 5 2 0 0 3 24 : 16 6
9. Sobotka 4 1 1 1 1 13 : 14 6
10. Lužany 5 1 1 0 3 13 : 21 5
11. Robousy 5 1 0 1 3 23 : 35 4
12. Chomutice 6 0 1 0 5 6 : 39 2
13. Nová Paka 5 0 0 0 5 11 : 51 0

 

 

 

 

 

 

LEGEA – okresní přebor mladších přípravek  – 2. kolo

 

Miletín – Milíčeves 2:3 (0:0). Branky: Jakub Vondrouš, Vratislav Hák – Martin Rajniš, Vojtěch Svoboda, Martin Zítko.

Hořice – Chomutice 3:1 (3:1). Branky: Ondřej Pour, Matěj Juríček, Martin Havelka – Kryštof Noga. Miletín – Chomutice 5:0 (1:0). Branky: Vratislav Hák 3, Jakub Vondrouš, Matěj Němeček.

Hořice – Milíčeves 3:5 (2:3). Branky: Ondřej Pour, Václav Chládek, Marek Bango, Martin Rajniš 4, Marek Zítko.

Lužany – Libáň  2:4 (1:1). Branky: Krupka, Rais – Laskoš 3, Smetana.

Robousy – Kopidlno 6:3 (2:2). Branky: Klimeš 6, Novák 2, Bernard.

Robousy – Libáň 3:7 (1:3). Branky: Klimeš 3 – Verner 3, Laskoš, Smetana, Bubela.

Lužany – Kopidlno 1:5 (0:1). Branky: Krupka , Kulhánek 2, Mašát, Schlesinger, Bernard.

Jičíněves A – Nová Paka 7:3 (2:2). Branky: M. Malý 4, J. Zajíček 3 – Buřič 3.

Jičíněves B – Stará Paka 3:19 (1:9). Branky: M. Mlejnek 2, Š. Vaníček – M. Vrabec 7, Hoška 5, Št. Entner 4, A. Šír 2, J. Fejfar.

Jičíněves B – Nová Paka 6:3 (2:2). Branky: M. Mlejnek, Šť. Vaníček a P. Louda po 2 – Buřič 3. Jičíněves A – Stará Paka 4:6 (1:2). Branky: J. Zajíček a M. Malý po 2 – Urbanec 3, L. Hoška 2, Šť. Entner.

Sobotka měla volno

1. Stará Paka 4 4 0 0 0 44 : 9 12
2. Milíčeves 4 4 0 0 0 34 : 15 12
3. Libáň 3 2 0 1 0 16 : 11 7
4. Hořice 4 2 0 0 2 24 : 14 6
5. Kopidlno 3 2 0 0 1 12 : 8 6
6. Miletín 4 2 0 0 2 13 : 17 6
7. Jičíněves B 3 2 0 0 1 14 : 25 6
8. Robousy 4 1 0 1 2 20 : 30 4
9. Jičíněves A 3 1 0 0 2 14 : 14 3
10. Lužany 4 1 0 0 3 11 : 20 3
11. Sobotka 2 0 1 0 1 7 : 9 2
12. Chomutice 4 0 1 0 3 6 : 17 2
13. Nová Paka 4 0 0 0 4 9 : 35 0
Novinky