K souboji o konečné 5. místo v zimním turnaji v Lomnici nad Popelkou jsme dnes vyzvali hráče okresního rivala SK Sobotka. Účastník letošní I.A třídy Královéhradeckého kraje ovládl první půli utkání a po zásluze ji vyhrál v poměru 1:2. Ve hře o přijatelný výsledek nás udržela střelecká nemohoucnost soboteckých hráčů a dobře postavená branka Míry Richtera, když 2x zvonila tyč. Na průběžných 1:1 vyrovnával Pepa Rubeš. V

Druhý poločas už nabídl jiný obrázek. Sobotecký celek si přestal vypracovávat brankové příležitosti a naopak se zajímavější věci děly před brankou našeho dnešního soupeře. Po nejhezčí akci utkání Pepa Němeček vyrovnal v 70.min na 2:2. Když oba tábory již přemýšleli o tom, koho pošlou na penaltový rozstřel, tak se v tutové šanci ocitl Hátle a rozhodl o tom, že 5.místo obsadí náš celek.

Branky: Rubeš, Němeček a Hátle

Sestava: Richter – Paulus, Minich, Kňourek – Němeček – Urban, Jalový, Rubeš, Vencl – Vondrouš, Hátle
Střídali: Machačka, Táborský a Procházka