Za přijatelného počasí se představila naše starší přípravka na turnaji v Lázní Bělohrad, kde se postupně střetla s No/St. Pakou, Hostinným a Dvorem Králové.

První zápas proti No/St.Pace jsme odehráli průměrný první poločas, avšak hrubě nám nevyšla druhá půle, ve které jsme díky odevzdanému výkonu utržili debakl
Miletín vs. No/St. Paka II  1:4
Branky: Kňourek
Miletín vs. No/St. Paka I 0:11

Po delší pauze a pohovoru s hráči jsme nastoupili k dalšímu utkání proti Hostinnému. První poločas jsme vyhráli 1:0 a proti lepšímu týmu v druhém poločase jsme na pokraji heroického výkonu uhráli remízu 4:4. To byl výkon, na který je potřebovat navázat i v dalších zápasech. Individuálně vyšlo toto utkání Vojtovi Kňourkovi, který byl střeleckým tahounem mužstva
Hostinné I vs. Miletín 0:1
Hostinné II vs. Miletín 4:4
Branky: Kňourek 3x, Machačka J. 1x

V posledním zápase, který bezprostředně navazoval na naše vystoupení proti Hostinnému, jsme nejdříve porazili DKnL II 6:2. Bohužel proti druhé pětce hostí jsme již tahali nohy a nebyli schopni udržet tempo a prohráli 1:9
Miletín vs. DKnL I  6:2
Branky: Machačka 2x, Šiška 2x, Kňourek, Vaniš
Miletín vs. DKnL II 1:9
Branky: Machačka

Pozitivum dnešního turnaje byl zápas proti Hostinnému, přestože to v součtu s výsledky FKM Javorky na body nestačilo. Je potřeba tento výkon brát jako odrazový můstek do dalších zápasů.

Sestava: Vaniš Jirka – Machačka Jakub, Pozler Lukáš, Chalupa Milan, Kňourek Vojtěch, Paulus Tadeáš, Lánský Tadeáš, Šíša a Monty