FK Dolní kalná – SK Miletín „A“ 2:0 (1:0)

Richter – Nosek (81. Kulina), Machačka, Krušina, Novotný – Bartoníček, Krátký, Němeček (80. Kulhánek), Ročín – Vondrouš, Urban

Tomáš Navrátil st. (domácí):
Velmi kvalitní, dramatické utkání, které se divákům líbilo. Hosté potvrdili svoji kvalitu, po většinu utkání byli lepším týmem, ale branka domácích pro ně byla díky skvělému Šulcovi doslova zakletá. Místo toho, aby to po půlhodině hry bylo 0:3, tak se na druhé straně trefil Landyš a domácí šli do vedení. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale hostům nebylo přáno, naopak, do vyložených šancí se dostávali domácí, ale i oni byli jaloví. Až 9 minut před koncem pojistil vítězství střídající Lukeš.
Kraus vedoucí mužstva (hosté):
Dobrou kombinační hrou jsme získali převahu a připravili si řadu šancí. Bohužel naše koncovka byla nepřesná. Navíc v domácí brance stál výborný Šulc, který zlikvidoval několik vyložených šancí. Pro nás to byl den blbec. A jak už to ve fotbale chodí, někdy vám tam spadne všechno a podruhé nedáte branku ani kdyby jste hráli do rána. A to byl dnes náš případ.