Mladší žáci zahájili druhou polovinu sezóny parádním obratem a vybojovali si tak ve dvojzápase s Robousy cenných 6 bodů.1. utkání:

Robousy :Miletín  4:5 ( 3:1 ), za hosty: ( 3+0 Pavel Horáček, 1+0 Matěj Kučera, 1+0 Adam
Špůr, 0+2 Vratislav Hak a 0+1 Marek Cerman )
Do prvního zápasu jsme vstoupili vlažnějším tempem a proto byly vidět šance na obou stranách. Poté v polovině prvního poločasu jsme se dostali do vedení 0:1 gólem Pavla Horáčka, kdy ho pěknou nahrávkou za zálohu ho našel Marek Cerman a na Pavlovi už byla pouhá rutina si obhodit obránce a přesnou střelou překonat golmana. Poté se dostali do gólové šance domácí a z rohového koupu na druhý pokus po skvělém zákroku Matěje Němečka se první k míči dostal soupeř a střelou pod břevno tak vyrovnal skóre zápasu na 1:1. To ale nebylo poslední slovo domácích. A opět z rohového kopu po naší pasivitě a špatné komunikaci se mu podařilo dostat do vedení 2:1. Ani toto skóre nevydrželo dlouho a Robousy se dostaly do dvou brankového vedení. To znamenalo první obrat v utkání ze stavu 0:1 na 3:1. Tímto momentem byl ukončen první poločas utkání pro nás za nepříznivého stavu 3:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji. A bylo to vidět i po pár minutách na skóre. Kdy se dostal do šance střelec prvního gólu Pavel Horáček a snížil tak na rozdíl pouhé jedné branky 3:2. Poté se probojoval do šance Matěj Kučera a vystřelil tak vyrovnávací gól na 3:3. Po pár minutách byl velký obrat dokonán. Do šance se znovu dostal Pavel Horáček, který se dokázal obhozením středního záložníka uvolnit a vyslal tak velmi přesný a tvrdý projektil pod břevno soupeřovy branky 3:4. Pár minut na to jsme se dostali k dalšímu ohrožení domácí branky, kdy se do gólu dral Vojta Jalový s Matějem Kučerou. Přes to, že se jim nepodařilo umístit míč mezi tři tyče, tak dokázali vybojovat rohový kop, který se nám podařilo zúročit a dokázali jsme se tak dostat do vedení o 2 branky. Po sehraném signálu Vráťa Hak nakopával míč na Adama Špůra, který se nemýlil a vystřelil tak později vítězný gól utkání 3:5. Soupeři se podařilo 2 minuty ke konci zápas ještě zdramatizovat na 4:5, ale do konce utkání už se skóre neměni

2. utkání:

Robousy : Miletín 0:1 (0:1) za hosty: ( 1+0 Josef Hanzlík a 0+1 Vráťa Hak )

Druhé utkání jsme chtěli zahájit rychlým gólem a uklidnit hru. Měli jsme dobrý vstup do utkání ale ani jedna střela nenašla správný cíl. Soupeř měl možnost rohového kopu, který si pohlídal Kuba Vondrouš, ale po dvou nešťastných odrazech byl nařízen pokutový kop. To by jsme ale nesměli mít v bráně Matěje Němečka, který vytáhl excelentní zákrok a nedovolil tak soupeři se dostat do vedení. Po tomto ohrožení naší branky jsme se opět nastěhovali na soupeřovu polovinu, kde jsme si vytvářeli šanci za šancí. Z rohového kopu
pálil Pavel Horáček do brankáře, Vráťa Hak orazítkoval tyč a míč se tak dostal k Josefu Hanzlíkovi, který se už se svou střelou nemýlil a zařídil tak jediný gól utkání.