Po vyrovnané první půli 0:0 se miletínská mašina zasekla v první minutě druhé půle v Chomuticích. Po inkasované brance se naši žáci na nic nezmohli a byli odevzdaným soupeřem.  Přitom byli Chomutice určitě hratelné, ale bez bojovnosti, nepřijde nic samo. Pokud tímto přístupem hráči nastoupí i ke zbývajícím dvoum zápasům, můžou se nejen rozloučit s vidinou prvního místa, ale dokonce i jakékoliv medaile, protože první čtyřka je neuvěřitelně vyrovnaná. Díky tomu, že jsme nevstřelili ani branku, už nejsme ani nejlépe střílejícím týmem v okrese, přeskočila nás Libáň i Sobotka, tedy soupeři, kteří nás ještě čekají. První Libáň v neděli hostíme na našem hřišti.  Takže „HOŠI NESKLÁDÁME ZBRANĚ A BOJUJEME DÁLE !!!!

OP – Ž 16. kolo

N+S Paka – Milíčeves 1:0 (1:0) Fejfar

N+S Paka – Milíčeves 3:2 po pen. (2:0) Kříž, Voráček, Doubek – Zítko, Svoboda

Kopidlno – Robousy 3:0 soupeř se po své administrativní chybě nedostavil

Libáň – Valdice 1:4 (0:2) Sekyra – Lejsek, Kulhánek David, Kulhánek Tomáš, Kolář

Libáň – Valdice 5:1 (3:1) Laskoš 2x, Miech, Skořepa, Tesař – Kulhánek

Chomutice – Miletín 4:0 /0:0/ Jezbera 2x, Kloutvor, Soukup

Chomutice – Miletín 6:0 /2:0/ Kloutvor 3x, Voňka 2x, Jezbera

Sobotka – Železnice 6:0 /2:0/ Grunt 3x, Kunst 2x, Ždánský

Sobotka – Železnice 5:1 /2:0/ Kunst 3x, Grunt, Ždánský – Kynčl

1. Libáň 32 23 5 0 4 136 : 27 79
2. Chomutice 32 24 0 3 5 108 : 33 75
3. Miletín 32 22 1 4 5 131 : 53 72