SK Bystřian Kunčice : SK Miletín  13:8 (6:4)
Branky: Š.Machačka 5x, F.Kozák, T. Urban a V.Jalový

Sestava: M.Kučera – V.Jalový, F.Kozák, M.Paulus, Š.Machačka, E.Baliharová, T.Urban, J.Machačka, T.Paulus, S.Matouš

Poslední zápas sezony jsme na krásném trávníku v Kunčicích nastoupili opět bez všech marodů, bez kterých jsme se museli obejít již o víkendu (M.Šubrt, J.Hanzlík a M. Flégl). Úvod utkání nám však vyšel excelentně, v 5.min jsme vedli 0:2. Bohužel poté se náš koncert zasekl a stali jsme se kolikrát jen diváky pěkných kombinací domácích hráčů, kteří dokázali své připravené šance i proměnit a o čtvrhodiny déle byl na ukazateli stav již 6:2 pro domácí. Do poločasového hvizdu se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Poslední utkání nás trápily vstupy do druhých poločasů, v Kunčicích jsme se sice vyvarovali špatného vstupu, snížili dokonce na 6:5 ale domácí žádné drama nepřipustili. V rozmezí 40.-50.min nám utekli na rozdíl čtyř branek, 9:5 a následně pak i na 11:7 a  na zvrat již nebylo. Konečným rezultátem byl výsledek 13:8.
Na základě tohoto výsledku je jasné, že náš nově vybudovaný tým starších elévů, který je navíc tvořen především hráči věkově spadající do mladší přípravky a předpřípravky v silné konkurenci hradeckého okresního přeboru uspěl a skončil na nečekaném 4. místě. A v tomto případě si myslím,že bramborová pozice je velkým úspěchem a není důvod z ní nemít radost. Na všech hráčích je viděl za rok práce určitý posun a je zde velký potenciál pro příští sezonu, ve které by měl tento tým hrát v domovském okrese soutěž 5+1 starší přípravky.