Naše přípravka odjížděla do Milíčevse značně oslabená o opory mužstva Pepu,Filipa a Michala. Již první zápas proti domácím toto oslabení bylo rozhodující,kdy jsme do poločasu obdrželi pět branek,ikdyž herní projev tomuto výsledku neodpovídal. Měli jsme čtyři gólové šance,ale nedokázali je využít a tak nás soupeř trestal. Druhý poločas už byl vyrovnaný a dokázali jsme se díky Matesovi dvakrát prosadit, vstřelil 2 góly. Konečný výsledek 8:2 neodpovídá dění na hřišti a pro nás je krutý.
Druhý zápas s Kopidlnem byl velice vyrovnaný,ikdyž nás soupeř zaskočil a v poločase vedl už 3:1. Ve druhé půli jsme se sice zlepšili,ale soupeř pár minut před koncem vedl 4:3. Neskutečný zápas odehrál Matěj,který minutu před koncem vyrovnal na 4:4 a vstřelil všechny čtyři branky. Na penalty jsme vyhráli 3:2 a dotáhli tak zápas do vítězného konce.
SESTAVA:Lukáš- Vojta,Nikola,Matěj,Šimon,Dan,Petr.