Mladší přípravka nastoupila v Hořicích proti týmům Libáně A a B. V prvním zápase jsme nastoupili proti béčku Libáně a zápas začal výborně. Po přihrávce Pepína Hanzlíka dostal náš tým do vedení střelou do šibenice Matěj Kučera. Poté výbornou kličkou brankáři zvýšil Šimon Machačka na 2:0. A jelikož další šance Filipa Kozáka a Pepína Hanzlíka skončily nevyužity, skončil tak první poločas 2:0. Do zápasu se dostali všichni hráči a šanci měl i náš nejmladší hráč Kuba Machačka. Ale až jeho starší bráška Šimon posunul náš tým do tříbrankového vedení, když si nádherně zpracoval vzdušnou přihrávku od Míši Šubrta a střelou podél golmana skoroval. Konečný účet na 4:0 stanovil navrátilec v týmu – Filip Kozák. Druhý zápas proti áčku jsme čekali větší bitvu a proto trenéři postavili do branky Matěje Kučeru. Jak se však o pár sekund ukázalo, tento tah jim moc nevyšel. Áčko Libáně vlítlo do zápasu jako uragán a hned z prvního útoku skorovalo, když dva jejich hráči prošli obranou jako nůž máslem a stojící brankář na čáře jim ve skorování nezabránil. Po rozehrávce a ztrátě balonu, se situace opakovala a Matěj lovil podruhé. Když jsme dostali i třetí branku, vypadalo to na ručník. Pepíno Hanzlík však vlil trošku naděje svoji bojovností a po solové akce snížil na 1:3. Poté byla ještě šance Šimona Machačky, avšak poté začal opět úřadovat soupeř a bohužel jsme byli nad jeho síly. Trenéři vystřídali všechny hráče, nikdo však nedokázal hráče Libáně zastavit a proto se konečné skore zastavilo na 1:11 v náš neprospěch, bohužel i to se stává, ale naši hráči vše hodí za hlavu, protože nakonec bylo jedno, kolik se prohrálo, tři body se udělují jak za výhru 1:0 či 11:1,, takže hlavu vzhůru. I tak se náš tým drží na sedmé příčce a horší být už nemůže.

11. Bříšťany 28 0 2 0 26 31 : 224 4

Mladší žáky čekal v neděli „výlet“ do Kopidlna, kde se nejdříve utkal s místním týmem. Naši hráči začali úvodním tlakem, což nakonec mělo sladkou odměnu v podobě rohového kopu, který zahrál Vráťa Hak a balon přistál Matěji Štipákovi na hlavě a ten famozně zavěsil. Druhá branka na sobě nenechala dlouho čekat, po pasu Dana Jákla z pravé strany skoroval Pavel Horáček. Pavel Horáček chytnul střeleckou slinu a během 15minut vstřelil čistý hattrick. Konečné skore uzavřel ten, který ho začal – Matěj Štipák. Konečné skore zapasu 5:0 v náš prospěch. Druhý zápas měl přinést změnu v podobě vystřídání brankářů, ale jelikož Matěj Němeček držel čisté konto a druhý Matěj Štipák v útoku střeleckou formu, nebyl důvod dělat změny v sestavě. Ve druhém zápase nás čekala Libáň, která potřebovala vyhrát, aby se dostala na třetí místo tabulky. Naši hráči ji však nechtěli dát a nedali nic zadarmo. V prvních minutách byla hra vyrovnaná, ale nebezpečnější útoky mělo naše družstvo. Po úniku Pavla Horáčka jsme měli kopat dokonce penaltu, bohužel rozhodčí asi počítal čtyřlístky na hřišti. O chvilku později však Pavel unikl znovu, výborně našel Dana Jákla, ten poslal kolmici na „Popelku“ Matěje Štipáka, který chytrou tečí podél golmana poslal náš tým do vedení. Libán byla šokována naší výbornou hrou, stalo se však to, co se stát nemělo. Z poslední akce prvního poločasu se kopal roh a Libáň nám dala branku do šatny. Bohužel nás to rozhodilo a začátkem druhého poločasu se ujala Libán vedení 2:1 a když jsme neuhlídali hráče, který prošel půlkou hřiště, dovolili mu vystřelit, jinak výborný brankář Matěj Němeček pouze vyrazil střelu, bohužel však na libáňského hráče, který soupeře dostal do dvoubrankového vedení. Ani toto nás však nezlomilo, fyzicky, i když byl pouze jeden hráč na střídání, jsme Libáni stačili a výboně kombinovali. Po akci na levé straně, kdy si Dan Jáklu dvakrát vyměnil balon s Danem Jáklem, jsme začali krásnou akci, když Dan poté přenesl hru na stranu pravou, kde Adam Špůr prodloužil míč po lajně Vráťovi Hakovi, který naservíroval přes celé malé pokutové území míč Matějovi Štipákovi, který pohodlně skoroval do prázdné, nádherná akce. Do konce zápasu zbývalo pět minut, vyrovnat se nám však již nepodařilo a nakonec jsme ze snahy vyrovnat ještě inkasovali. Nicméně za výborný výkon si zaslouží pochvalu opravdu všichni a takovéto prohry, nemusí tolik mrzet.

Sestava: Matěj Němeček – Marek Cerman, David Kozák – Vráťa Hak, Dan Jákl, Adam Špůr – Matěj Štipák, Pavel Horáček, Kuba Vondrouš

13. Valdice 24 1 0 0 23 17 : 136 3

Nyní nás čeká dva turnaje o konečné páté místo, kdy se 3.6.2012 utkáme doma s Miličevsí a Podhradím, poté si zápasy zopakujeme i 10.6.2012 v Miličevsi a doufáme, že dokážeme vzít Miličevsi páté místo, které vybojovalo před naším týmem v dlouhodobé tabulce. I zápasy s Podhradím budou vyrovnané, proto je na co se těšit a doufat, že vybojujeme vynikající páté místo. Sezonu můžeme hodnotit jako vydařenou i z důvodu vstřelených a inkasovaných branek, který je kladný 65:57 !!!