SK Miletín : SK Hošek Robousy  3:1  (1:1)Branky: 43. Urban, 54, Leplt,70. Poláček  –  18. Tomášek
Rozhodčí: Vitvar
ŽK: 1:2 (Brentner)
Diváků: 125

Sestava: Schejbal-Nosek, Brentner, Horák, Šimůnek, Poláček, Hátle, Samek, Krátký, Urban, Leplt

Střídali: 45. Bartoníček-Šimůnek, 55. Lámr-Samek, 80. Jukl-Nosek

Šlágr kola se odehrál na našem hřišti, kde domácí SK Miletín, již jasný vítěz OP, hostil druhý tým tabulky  Robousy. Náš soupeř stejně jako naše družstvo na jaře nenašlo přemožitele. K podzimnímu utkání přijížděl Miletín do Robous s jednobodovým náskokem na čele tabulky a dokázal tam zvítězit v poměru 0:3. Před nedělním utkáním byl rozdíl již 14-ti bodový. Domácí nastupovali oslabeni o nepřítomného Machačku,zraněného Němečka  a čtyřmi hráči v základní sestavě, kteří měli v nohách náročné sobotní utkání s Nemyčevsí za B-tým a dvěmi dalšími na lavičce. Třetí připravený na střídání Jukl s nedoléčeným zraněním. Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří dokázali využít zaváhání domácí obrany a jejich jarní posila Tomášek prudkou ranou propálil Schejbala. Domácí se oklepali a snažili se o vyrovnání.Velkou příležitost dorážky z bezprostřední blízkosti promarnil Leplt. V samém závěru jinak vyrovnaného prvního poločasu se domácí přeci jen dočkali. Po výborné individuální akci Poláčka, který se dokázal na levé straně uvolnit a jako  na zlatém podnose předložil šanci Urbanovi, který zblízka doklepával do prázdné branky, srovnali na 1:1.

Vstup do druhé půle byl v podání domácích opět strašidelný. Po zbytečné ztrátě míče v blízkosti šestnácky hostí přišel dlouhý nákop a špatně srovnané obraně opět utíkal agilní Tomášek. Brentner  tak na hranici šestnáctky musel zatáhnout za ruční brzdu. K údivu všech a spokojenosti domácích ohodnotil tento zákrok hlavní sudí pouze žlutou kartou a trestným kopem z hranice šestnácti metrů. S touto příležitostí však naložili hosté bídně a tak nejkritičtější okamžik druhé půle z pohledu domácích dopadl k jejich spokojenosti. Tento moment jako by znamenal probuzení domácích. Od tohoto okamžiku byli lepším týmem. Měli více ze hry a častěji se jim dařilo  dostávat do brankových příležitostí. Hosté již nic výrazného do předu nevymysleli a tak bylo na Miletínských aby s výsledkem něco udělali. A to se také podařilo. Vedoucí branku vstřelil v 54 minutě Leplt. Na konečných 3:1 nakonec upravil Poláček, který tak korunoval svůj výborný výkon. Hráčům patří dík za bojovnost a odhodlání. I přes značnou únavu ze sobotního utkání  některých a  absenci dvou hráčů stabilní sestavy dokázali aktéři sílu současného krále okresního fotbalu.