Po velmi solidním prvním kole jsme se dočkali na domácím hřišti vystřízlivění v podobě proher od Sobotky a Libáně.  Po prvním kole jsme do našich mladších žáků vkládali na domácím hřišti proti silným soupeřům ze Sobotky a Libáně velké naděje. Ty však vydržely pouze první poločas s Libání, kdy jsme drželi bezbrankovou remízu, ve fotbale, který se musel líbit, hrálo se nahoru dolů, bohužel toto tempo jsme nevydrželi a v polovině druhého poločasu poprvé inkasovali. Po zbytečné hrubce našeho brankáře jsme dostali druhou branku a pak ve hře vabank inkasovali ještě dvakrát. Pokud útok není schopen vstřelit branku, a to i po pokusu přeskupení řad, je to těžké a nakonec jsme inkasovali ještě dvakrát a zápas prohráli krutým výsledkem 0:4.  Tento výsledek se odrazil i do druhého utkání, do kterého šla většina hráčů bez elánu, s touhou porvat se o výsledek, podle toho také vypadala hra a výsledek, Sobotka zvítězila zaslouženě 7:2, naše branky vstřelil Ondra Dufek, který jako jeden z mála dokázal vystřelit na branku a ukázal ostatním, že se dá hrát s každým.